Сервіс доставки оголосив, що розширюватиметься у майже 60 селах та містечках Чернігівщині

Вер 29, 11:49

1239

У «Новій Пошті» шукають партнерів для відкриття стандартного відділення або пункту приймання-видачі в наступних населених пунктах – список оприлюднений на сайті сервісу.

Мова йде про налагодження та покращення логістики до 57 населених пунктів Чернігівського регіону, зокрема, Михайло-Коцюбинського, Седнева, Гончарівського, Тростянця, Іванівни, Вересочі і т.д. - повідомила прес-служба компанії у понеділок 26 вересня.

А ще шукають партнерів з власними габаритними вантажними авто для здійснення вантажних перевезень.

«Це не тимчасове партнерство. Усі нові партнери залишаються працювати з нами на постійній основі. Ми запрошуємо водіїв з власними авто та компанії з автопарком, щоб забезпечити максимальну швидкість доставки та безперебійну роботу логістичної мережі по всій країні, навіть у щойно деокупованих регіонах», – повідомив директор транспортної логістики компанії Дмитро Цимбаревич новинній агенції «Інтерфакс-Україна».

Він також додав, що «Нова пошта» надає переваги саме українським компаніям, щоб разом підтримувати економіку.

Також, спікери компанії говорять: високий сезон традиційно розпочинається у жовтні і триває увесь період зимових свят. На цей проміжок часу припадає найбільша кількість покупок з українських інтернет-магазинів та з-за кордону.

За даними «Нової пошти», попередні роки в цей період обсяги відправлень зростали приблизно на 50-60% порівняно з літніми місяцями. У поточному році очікується зростання на рівні 35-40%.

Згідно з повідомленням, найбільше вантажних автомобілів потребують 15 обласних центрів та міст, зокрема Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Миколаїв, Івано-Франківськ, Умань, Кривий Ріг, Кропивницький, Черкаси, Чернігів, Запоріжжя, Кременчук, Житомир та Вінниця.

Щоб стати перевізником «Нової пошти», потрібно мати зареєстровану компанію або бути підприємцем, вантажівку стандарту від EUR5 з суцільнометалевою будкою, оснащену гідробортом. У пріоритеті автомобілі вантажопідйомністю від 3 до 20 тонн.

"Час Чернігівський" писав про те, скільки заробила Чернігівщина на туристах за перші півроку.

Схожі новини

У Корюківці сім‘я медиків отримала власне житло

Гру 09, 21:57

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

ТОП-переглядів