Сергія Гузя судитимуть за те, що збив на смерть двох школярок

01 ЛЮТОГО 2025, 11:13

4780

Михуля Юрій

Фото із місця ДТП 6 жовтня 2024 року

Фото із місця ДТП 6 жовтня 2024 року

У Бобровицький районний суд надійшла справа з обвинувачення 26-річного Сергія Гузя в тому, що збив на смерть двох дівчаток.

Смертельна ДТП сталася 6 жовтня о 19.30 у Новій Басані на Бобровиччині. Підозрюють, що Гузь на  «Опелі» вилетів на узбіччя і збив на смерть двох восьмикласниць, котрі йшли в зустрічному напрямку. 13-річну Настю Костик з Нової Басані та 12-річну Настю Калюжну з сусідніх Бригинців.

Їхня подруга Віта Білан  дивом уціліла. За кілька секунд до аварії їй подзвонила мати. Віта, щоб поговорити з нею, відстала від подруг.

За кермом іномарки був киянин, який повертався з Прилук. Кажуть, що він летів із величезною швидкістю, обігнавши дорогою чимало автівок. А під час зіткнення його автомобіль викинуло в кювет. У темряві односельці і небайдужі автомобілісти, що проїжджали повз місце аварії, кинулися шукати потерпілих дівчат у кущах вздовж узбіччя. Втім виявилося, що вони були... під машиною. Водій при цьому не постраждав. Очевидці розказують, що він навіть не зразу зрозумів, що збив людей. Думав, що його просто знесло з дороги і все.

Читати про це тут: Киянин збив на смерть двох школярок

Сергію Гузю загрожує ув’язнення на строк від п’яти до десяти років, з позбавленням права керувати транспортом на  строк до трьох років.

Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Валентина ОСТЕРСЬКА. Фото Нацполіція

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Чоловік кинув петарду в супермаркеті під час тривоги, щоб помститися колишній?

05 ЛИПНЯ 2025, 19:27

Вiдео

Хобі перетворилося у бізнес: дві сестри розвивають власну справу

05 ЛИПНЯ 2025, 15:24

На Чернігівщині чоловік вирощує самосад: розповів як це робить

05 ЛИПНЯ 2025, 15:05

Помер у лікарні: мати бійця судиться із лікарем-невропатологом

05 ЛИПНЯ 2025, 12:49

Фото

У громаді показали, як зустрічали захисника після обміну та реабілітації

05 ЛИПНЯ 2025, 11:18

Горять будинки, поранено працівника "Укрпошти": ворог обстрілює прикордоння Чернігівщини

05 ЛИПНЯ 2025, 10:16

Канада допоможе відремонтувати укриття в місцевій лікарні на Чернігівщині

05 ЛИПНЯ 2025, 09:13

ТОП-переглядів