СБУ встановили, хто вкрав сина військової ЗСУ на Чернігівщині

25 СЕРПНЯ 2023, 07:58

3174

СБУ встановили, хто вкрав сина військової ЗСУ на Чернігівщині

Микола Хачатурян

Контррозвідники СБУ встановили особу російського військового, причетного до злочину. Він викрав дитину - неповнолітнього сина жінки, яка проходить службу за контрактом у лавах Збройних Сил України.

Виявилось, що хлопчика викрав командир відділення 21 окремої мотострілецької бригади 2-ї армії Центрального військового округу 35-річний Микола Хачатурян.

Нагадаємо, що минулого року на Чернігівщині Служба безпеки України розробила та провела успішну спецоперацію, завдяки якій хлопчика звільнили  з російського полону.

Тоді росіяни викрали хлопчика під час тимчасової окупації одного з населених пунктів Чернігівського району, де він перебував у родичів.

Загарбники утримували неповнолітнього вполоні 4  дні. Про те, що сина ув’язнено, жінка дізналася після дзвінка з невідомого номера.

Окупанти висунули вимогу: звільнення хлопчика в обмін на інформацію про розташуваннянизки військових об’єктів ЗСУ, які дислокуються на території регіону.

Жінка звернулася за допомогою до СБУ. Контррозвідники спецслужби розробили та провели успішну спецоперацію з порятунку дитини. При цьому є інформацію ворогу не передавали.

Під час досудового розслідуванняспівробітники СБУ та Національної поліції встановили особу рашиста, причетного до злочину. 

На разі, на підставі зібраних доказів, окупанту заочно повідомлено про підозру за ч.2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання – до 12 років позбавлення волі.

"Час Чернігівський" писав про злочинців: 

Схожі новини

AB InBev Efes Ukraine посіла 7 місце у рейтингу роботодавців Forbes Ukraine

20 ТРАВНЯ 2026, 20:29

Відомий адвокат родом з Чернігівщини вніс частину застави за Єрмака

20 ТРАВНЯ 2026, 18:45

Закриті ліси у прикордонні, додаткові літаки, супровід "шахедів": чи є загроза з Білорусі?

20 ТРАВНЯ 2026, 17:13

Фото

В СБУ повідомили про виявлений на Чернігівщині боєприпас зі збідненим ураном. Що кажуть в громаді?

20 ТРАВНЯ 2026, 16:58

Скляні перегородки в коворкінгах: гнучкість простору

20 ТРАВНЯ 2026, 15:35

Пряма мова

В якому стані повертаються наші військовополонені? Запитали у представника Коордштабу

20 ТРАВНЯ 2026, 15:17

На Чернігівщині сезон купівлі дров почався вже у травні

20 ТРАВНЯ 2026, 14:17

ТОП-переглядів