Росіяни обстрілювали Чернігівський та Новгород-Сіверський райони: ситуація на ранок 16 жовтня

16 ЖОВТНЯ 2022, 08:31

1957

Росіяни обстрілювали Чернігівський та Новгород-Сіверський райони: ситуація на ранок 16 жовтня

Фото ілюстративне

Російська армія продовжувала обстріли прикордонних районів Чернігівської області. За останню добу зафіксовано 3 таких випадки.

15 жовтня після 11 год. ворог із ствольної артилерії обстріляв  територію біля села Сеньківка Городнянської громади (Чернігівський район). Через годину обстріл повторився – росіяни стріляли по території неподалік села Гасичівка Городнянської громади.

Орієнтовно о 13 год. зафіксовано обстріл із мінометів території неподалік села Миколаївка Семенівської громади Новгород-Сіверського району. Зафіксовано 6 вибухів.

Інформація про втрати чи руйнування не надходила.

Зберігається загроза завдання ракетних та авіаударів, а також застосування ударних БпЛА “Shahed -136” з території республіки білорусь.

"Час Чернігівський" повідомляв про можливе скасування безвізового режиму із білоруссю: Безвізовий режим із білоруссю скасують? Посол України проти. І ось чому.

Схожі новини

Жінка продає полуницю - гроші відкладає на пам’ятник доньці

24 ЧЕРВНЯ 2026, 11:34

Доньки-двійнята відомого чернігівського політика отримали вищі бали на НМТ

24 ЧЕРВНЯ 2026, 10:02

Премʼєрка не має польських орденів: чернігівка поїде до Гданська налагоджувати відносини між державами

24 ЧЕРВНЯ 2026, 09:19

Вдруге зруйнували АЗС: російський дрон атакував районний центр на Чернігівщині

24 ЧЕРВНЯ 2026, 08:09

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

ТОП-переглядів