Сьогодні вранці «гербера» атакувала будинок у Борзні на Ніжинщині. Є руйнування, постраждали люди.
"Оселя загорілася. Постраждав 45-річний чоловік, у його 14-річної доньки гостра реакція на стрес. Медики надали їм допомогу на місці. Лікуються амбулаторно", - поінформував начальник ОВА В'ячеслав Чаус.
Протягом усієї доби ворог обстрілював Новгород-Сіверський район.
У селі Понорницької громади через удар БпЛА пошкоджені вікна в будинках.
У селі Коропської громади загорілася суха трава.
Був удар «молнії» по селу Семенівської громади - пошкоджений трактор і господарча споруда.
У самій Семенівці FPV-дрони атакували пилораму, будівлю залізничної станції, приватний будинок і легковик.
Зранку росіяни ударним дроном поцілили по території ліцею в Новгороді-Сіверському - вибиті вікна й двері. "Час Чернігівський" писав про це раніше.
В Острі унаслідок ворожої атаки пошкоджений дах будинку.
За інформацією Чауса, були влучання по енергообʼєктах.
Окремо начальник ОВА повідомив про кількість знищених ворожих цілей: ️більше 300 ворожих дронів збили і подавили засобами РЕБ захисники в небі над Чернігівщиною за минулий тиждень.
"Час Чернігівський" писав про таке:







