Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

487

Ломоса Віолета

Ліцей ім.Ушинського, Новгород-Сіверський. Фото 2022 року

Ліцей ім.Ушинського, Новгород-Сіверський. Фото 2022 року

Зранку 22 червня російська армія вчергове ударила по цивільній інфраструктурі в Новгород-Сіверському районі.

"Сьогодні, 22 червня, близько 07:15 російські окупанти атакували місто Новгород-Сіверський. Зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «Молнія» по території Новгород-Сіверського ліцею імені Ушинського", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.

Внаслідок вибуху в будівлі навчального закладу вибито вікна та пошкоджено двері. Попередньо, обійшлось без потерпілих.

Як відомо, у травні 2022 року росіяни обстріляли ракетами з літаків Новгород-Сіверський. Тоді сильних руйнувань зазнала будівлю ліцею ім.Ушинського.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

 

 

Схожі новини

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

ТОП-переглядів