Російські війська обстріляли ФАП та зруйнували школу у Новгород-Сіверському районі

17 ТРАВНЯ 2023, 12:39

2631

Російські війська обстріляли ФАП та зруйнували школу у Новгород-Сіверському районі

Наслідки одного із ворожих обстрілів

Сьогодні у Семенівській громаді внаслідок артобстрілу сталася пожежа фельдшерсько-акушерського пункту. Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі.

Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Також повідомляється, що нещодавно ворог частково зруйнував недіючу школу у Новгород-Сіверському районі.

«Цілями російської армії є цивільні обʼєкти, що суперечить правилам ведення війни, порушує міжнародне Гуманітарне право», - коментує наслідки обстрілів керівник області.

"Час Чернігівський" писав про таке: В’ячеслав Чаус: армія рф постійно обстрілює 49 населених пунктів Чернігівщини

Схожі новини

Нова тактика росіян біля кордону з Чернігівщиною: пояснення від прикордонників

14 ЧЕРВНЯ 2026, 21:42

Вiдео

Ревізія укриттів у Чернігові: чи готове місто до нових обстрілів?

14 ЧЕРВНЯ 2026, 18:41

Григорій Данько з Парафіївської громади зустрічав космонавтів

14 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Умів скласти піч і грубу, провести електрику... У громадах втрати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

Ударив сусіда швайкою: такою колють поросят

14 ЧЕРВНЯ 2026, 12:49

Чекала господаря з фронту: кицька відомого гончаря потрапила в капкан

14 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

Вiдео

Громада шукає лікарів: пропонують хороші умови, житло і доплати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 09:25

ТОП-переглядів