Робота є для всіх: чернігівців запрошують до "Армії відновлення"

16 ЛИСТОПАДА 2023, 10:08

1270

Цього року на роботи з плетіння маскувальних сіток обласна служба зайнятості видала понад 500 направлень безробітним громадянам у 17 територіальних громадах області, найбільше – у Чернігівській, Борзнянській та Куликівській.

Приміром, бути корисними для ЗСУ наразі прагнуть на Варвинщині. У селі Журавка безробітні жінки, яких служба зайнятості долучила до «Армії відновлення», плетуть маскувальні сітки. Працюють вже не перший місяць. Потреба в цій продукції велика, адже війна триває, а маскувальні сітки легко псуються і горять при обстрілах.

Крім плетіння маскувальних сіток, безробітні «Армії відновлення» зводять фортифікаційні та захисні споруди, приводять у належний стан об’єкти цивільного захисту населення (бомбосховища, укриття), розбирають завали, ремонтують приміщення, постраждалі внаслідок бойових дій, заготовляють дрова для бюджетних установ та населення, розфасовують гуманітарну допомогу, допомагають готувати їжу для військових, зокрема сухпайки, виготовляють окопні свічки для потреб ЗСУ, чергують у пунктах незламності, надають соціальні послуги населенню.

Загалом  цього року на Чернігівщині службою зайнятості видано понад 7 тис. направлень на суспільно корисні роботи. Вони проводяться в 52 з 57 територіальних громадах регіону. За кількістю безробітних, залучених до «Армії відновлення», наша область перебуває в п’ятірці лідерів серед регіонів України.

"Така робота для учасників не безкоштовна. З безробітними укладається строковий трудовий договір, і вони за свою працю отримують заробітну плату більшу, ніж середній розмір допомоги по безробіттю. Наразі оплата праці за відпрацьований повний місяць не може бути менше мінімальної заробітної плати (на сьогодні 6700 грн) та не може перевищувати півтори мінімалки, а це - 10 050 грн", - кажуть у Центрі зайнятості.

За додатковою інформацією звертайтеся до будь-якого підрозділу Чернігівського обласного центру зайнятості (адреси та контакти ТУТ ) або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram.

Джерело: Чернігівський обласний центр зайнятості

"Час Чернігівський" писав про службу зайнятості: 

Схожі новини

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

Рідні просять підписати петицію щодо присвоєння Героя загиблому штурмовику

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 06:12

Фото

У чотирьох громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями ЗСУ

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 20:57

На Чернігівщині все село просить жінку стати студенткою

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:28

Вiдео

Захист української культури, мільйон для ЗСУ: об’єднання митців Чернігівщини про свою роботу

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:35

ТОП-переглядів