Регіон Іль-де-Франс продовжить допомагати Чернігівщині

07 ГРУДНЯ 2023, 13:15

1006

Регіон Іль-де-Франс продовжить допомагати Чернігівщині

Форум «Регіон Іль-де-Франс та Україна: об’єднані спільною метою»

Перший заступник голови Чернігівської ОДА Костянтин Мегем представляв область на Форумі «Регіон Іль-де-Франс та Україна: об’єднані спільною метою», який відбувся в Паризькому регіоні, Франція. 

До Форуму долучилися президентка регіону Іль-де-Франс Валері Пекресс, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Франції Вадим Омельченко, спеціальний уповноважений Президента Французької Республіки з питань допомоги та відновлення України П’єр Ельброн.

В рамках заходу провели круглий стіл «Майбутнє Київської та Чернігівської областей – як забезпечити успішний процес реконструкції?»

Присутні обговорили питання відбудови України, яка зіткнулася із величезними руйнуваннями, зокрема, зосередившись на невідкладних потребах та пріоритетах відновлення постраждалих Чернігівської та Київської областей.

Костянтин Мегем у своєму зверненні до партнерів подякував за підтримку і солідарність та розповів про важкі гуманітарні наслідки вторгнення рф. Щодня область долає наслідки ворожих обстрілів та робить кроки до відновлення.

«Саме партнерські зв’язки Чернігівської області з Іль-де-Франсом дали поштовх до налагодження всебічної співпраці з іншими французькими партнерами та інституціями. Наразі це й підтримка від Французького уряду, це й співпраця з французькими організаціями EGIS, Expertise France, Меценат Серв’є, French Civil Protection, Institut Paris Region, а також інтенсивний розвиток міжмуніципальних взаємин», — зазначив Костянтин Мегем. Він також висловив сподівання, що Форум відкриє нові можливості для поглиблення та  розширення співробітництва.

Співпраця між Чернігівщиною та регіоном Іль-де-Франс розпочалася ще у 2022 році. Тоді у травні Французький регіон ухвалив рішення про виділення коштів на проєкти з підтримки України і розвиток співробітництва з Чернігівською та Київською областями. А вже 1 липня 2022 року підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо укладення угоди про співробітництво між Чернігівською областю та французьким регіоном Іль-де-Франс.

Форум «Регіон Іль-де-Франс та Україна: об’єднані спільною метою»

Регіон Іль-де-Франс продовжить допомагати Чернігівщині

Джерело: Чернігівська ОВА. Фото – фейсбук-сторінка регіону Іль-де-Франс

"Час Чернігівський" писав про допомогу Франції: 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів