Психоневрологічна лікарня у Халявині постраждала від російських бомб: нині її ремонтують

28 ЧЕРВНЯ 2022, 12:54

2560

Чернігівська область поступово оговтується від російської навали. Зокрема, за допомогою виділених урядом коштів тривають ремонтні роботи з відновлення медичних закладів.

Психоневрологічна лікарня у Халявині постраждала від російських бомб. Пошкоджені електромережі та водопровід. Вибиті вікна і двері, а один зі снарядів зруйнував дах.

«По будівлі лікарні були завдані бомбові удари, в результаті чого були пошкоджені мережі електропостачання та водопостачання. Зокрема, були вибиті вікна і двері, а один зі снарядів зруйнував дах. Під час окупації в закладі перебувало 320 пацієнтів та 70 осіб персоналу», — розповів заступник генерального директора з економічних питань Анатолій Третьяк.

Нині у лікарні демонтують пошкоджені вікна. Всього замінять більше 80 віконних блоків. Далі у планах ремонт даху.

«На сьогоднішній день працює підрядна організація. Роботи з відновлення розпочались на початку червня.  Завершення планується на початку серпня. Загальна кошторисна вартість робіт близько 7 мільйонів гривень», — каже начальник управління капітального будівництва Чернігівської ОВА Ярослав Слєсаренко.

Всього на відновлення критичної інфраструктури в області уряд виділив 250 млн грн.

Читати також: Це як наша дитина, яку хочемо поставити на ноги:  мешканці пошкодженої багатоповерхівки у Чернігові самотужки відновили покрівлю

Схожі новини

Аварійні відключення електрики у прикордонній громаді: ворог ударив по енергообʼєкту

12 СІЧНЯ 2026, 08:36

У прикордонні Чернігівщини ворог обстріляв карету "швидкої"

11 СІЧНЯ 2026, 18:59

Росіяни обстріляли прикордонне місто на Чернігівщині: поцілили у музичну школу

11 СІЧНЯ 2026, 17:09

На аукціоні продали приміщення аптеки в центрі Ніжина: що тут буде

11 СІЧНЯ 2026, 17:03

Вбили власника та угнали трактор: вирок суду вбивцям підприємця Валерія Кащенка

11 СІЧНЯ 2026, 13:38

Загинув на Дніпропетровщині: у громадах втрати

11 СІЧНЯ 2026, 12:54

На Чернігівщині розшукують власника грошей: їх загубили у рейсовому автобусі

11 СІЧНЯ 2026, 11:45

ТОП-переглядів