Приревнував  співмешканку й отримав ніж у серце

08 ЧЕРВНЯ 2024, 21:02

1720

Приревнував  співмешканку й отримав ніж у серце

Приревнував  співмешканку й отримав ніж у серце

Іноді прискіпування чоловіків до жінок закінчуються могилою. Так сталося з 59-річним Русланом Міцуком із села Старі Боровичі на Сновщині. Його 1 січня зарізала співмешканка 41-річна Надія Науменко. Разом пара прожила десь рік.

Раніше Надя мешкала у Броварах. Брат повернувся з тюрми і продав квартиру. Купив сестрі стареньку хатку у Старих Боровичах. Було це у 2017 році. Потім жінка знайшла співмешканця, який теж придбав будинок у цьому селі, перебралася до нього.

Любов минула за кілька років, і чоловік попросив її на вихід. Житло замкнув і поїхав. Довелося повертатися в стару хату, що вже почала розвалюватися. Пожалів Надю колишній агроном Руслан Міцук. Не побоявся, що жінка на обліку в кабінеті «Довіра» (там одержують підтримку люди з ВІЛ). Він давно холостякував. Дружина забрала доньку і виїхала. Мешкав з батьками, а коли їх не стало, сам. Випивав. У Наді група інвалідності, на її пенсію і жили. Як тверезі, бувало, ходили селом за ручку, як вип’ють, чубилися.

Раніше Руслан пробував зійтися то з однією жінкою, то з іншою. Не складалося через горілку. А от з Надією навпаки, тяга до спиртного поєднала.

На суді Науменко визнала вину та розкаялася. Розповіла, що 1 січ­­ня Руслан близько дев’ятої ранку повернувся додому зі щедрування. Був напідпитку. Сіли посні­дати, випили. Потім чоловік поспав. Коли прокинувся — пішов рубати дрова. Як повернувся увечері в хату, став чіплятися, звинувачувати у зраді. Хотів ударити, штовхнув у груди. Тому зі столу схопила ножа і, направивши лезо на нього, сказала: «Не підходь!». Та Руслан усе одно пішов. І вона зробила крок уперед. Лезо ножа увійшло йому в груди. Руслан крикнув від болю, підняв сорочку і спитав: «Бачиш кров?». А тоді відійшов і сів на лавку. Потім ліг. Важко дихав. Надія викликала «швидку» і поліцію.

Медики приїхали за 20 хвилин. Та зарадити не змогли. Розтин показав: «Смерть настала внаслідок проникаючого колото-різаного поранення грудей з ушкодженням серця та масивною крововтратою». Науменко за статтею «умисне вбивство» світило від семи до п’ятнадцяти років. Враховуючи каяття і співпрацю зі слідством, отримала сім.

Кажуть, недавно дзвонила із СІЗО у Старі Боровичі, просила допомоги. Мовляв, переказуватиме людям гроші на банківську картку, аби вони купували і від­правляли їй передачі. Втім, у Боровичах не захотіли зв’язуватися. Рідні жінці навряд чи допоможуть. Брат після інсульту. Дочка з нею не спілкується. Адже це не перша судимість Надії. Має погашену за крадіжки.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Валентина ОСТЕРСЬКА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів