Прикордонника-чернігівця ховали під ворожими кулями

23 КВІТНЯ 2025, 21:11

3456

Ярмоленко Анастасія

Андрій Кравець - прикордонник, якого ховали під кулями

Андрій Кравець - прикордонник, якого ховали під кулями

У МВС України зробили власний відеопроєкт «Розстріляні росією», в якому розповідають про долю захисників-правоохоронців, які поклали життя та здоровʼя задля захисту країни. Останній випуск - про спадкового прикордонника Андрія Кравця з Чернігова. 

11 березня 2022 року чернігівець Андрій Кравець, прикордонник, прийняв свій останній бій на підступах до Чернігова. Його підрозділ діяв у надскладних умовах — зв’язку майже не було, ворог підійшов надто близько до позицій, бій був контактним. Побратими кажуть: ворога бачили в обличчя. Коли вже підмога пробилася до них - там нікого не було, окрім Андрія, який загинув, обороняючи українську землю. Чоловік помер незадовго після свого дня народження - 2 березня. Андрія не стало 11 березня.

Андрій Кравець

Андрій Кравець

Поховання бійця відбувалося у складних умовах — тоді було небезпечно навіть пересуватись містом. Але близькі - це друг дитинства Влад з батьком та ще одним знайомим - зробили все, щоб він спочив з гідністю. Ховали воїна його батько та найкращий друг під свист куль над головами. У той же день у будинок його родини в Новоселівці влучив ворожий снаряд. Дім, у якому виріс Андрій, було знищено.

У прикордонника залишилась дружина Дар’я (теж знайомі з дитинства) та донечка Каріна. Андрій пішов шляхом батька, який також служив у Державній прикордонній службі України. Разом вони навіть їздили у зону АТО, були у Марʼїнці. Саме батько чекав, коли про його сина-героя знімуть фільм. Але, батько Андрія не дочекався - помер у січні 2025-го від інфаркту. 

Андрій із сім'єю

Джерело: «Розстріляні росією»

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Інтерв’ю

НАШІ ЛЮДИ «Я дуже сильно хотіла в армію»: військова медикиня

11 ЛИПНЯ 2025, 19:16

Вiдео

Літня спека: як і де рятуються чернігівці

11 ЛИПНЯ 2025, 18:14

Працював вихователем в інтернаті й на агрофірмі: на фронті загинув мешканець Чернігівщини

11 ЛИПНЯ 2025, 17:10

Чоловік хотів потрапити в дім і збрехав, що він замінований - сидітиме рік

11 ЛИПНЯ 2025, 16:04

На Херсонщині поліг тракторист з Чернігівщини

11 ЛИПНЯ 2025, 15:01

Кондитерка з Чернігова стала героїнею подкасту британського ВВС

11 ЛИПНЯ 2025, 13:51

Прикордонній громаді надали сонячні електростанції, які генерують до 1000 кВт енергії на добу

11 ЛИПНЯ 2025, 12:22

ТОП-переглядів