Громада у скорботі: на фронті загинув прикордонник

10 СІЧНЯ 2025, 17:18

2481

Василенко Соломія

27 грудня 2024 року на фронті загинув солдат Юрій Романенко

27 грудня 2024 року на фронті загинув солдат Юрій Романенко

У Сновській громаді повідомили трагічну звістку - 27 грудня 2024 року на фронті загинув солдат Юрій Романенко. Поховають захисника на міському кладовищі у Сновську на Алеї Героїв. Про рух траурного кортежу інформуватимуть додатково. 

"Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя, поділяємо ваш біль та сумуємо разом з вами. Невимовно високу ціну платить наша держава, виборюючи мирне небо над рідною землею", - пишуть на сторінці Сновської громади

Що відомо про полеглого захисника

Народився Юрій Романенко 5 листопада 1975 року в Авдіївці Сосницького району, закінчив Наумівську школу Корюківського району. Отримав посвідчення водія у місцевій автошколі. Працював у ФОП Дугель, ТОВ «Щорсагроімпульс» та ПМК-215. Останнє його місце роботи у мирному житті – Сновське лісництво, де Юрій працював водієм пожежного авто. Звідси 10 листопада 2022 року він був призваний за мобілізацією до Державної прикордонної служби України.

Вірний військовій присязі, виконуючи бойове завдання під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України Романенко Юрій загинув 27 грудня 2024 року.

Юрій Романенко

Юрій Романенко

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вибухнуло біля 11-річного Сергійка: подробиці травмування дитини на Чернігівщині

07 ЛИПНЯ 2025, 19:37

Вiдео

Повернення полонених, знову епопея з 19 школою, крадіжки в армії: головні новини тижня

07 ЛИПНЯ 2025, 18:23

«Як навчитись жити без тебе?»: на Сумщині поліг багатодітний батько й учасник АТО

07 ЛИПНЯ 2025, 17:26

Ворог платить – наші подвоюють: на Чернігівщині запустили проєкт протидії російським спецслужбам

07 ЛИПНЯ 2025, 16:33

У Чернігові понад два десятки вулиць залишилися зі старими назвами

07 ЛИПНЯ 2025, 15:25

Волонтер з Чернігова пояснив, чому у місті не працюють інструменти громадської участі та закликав до радикальних змін

07 ЛИПНЯ 2025, 14:04

Фото

Фіктивні вчителі: викрито схему ухилення від мобілізації на Чернігівщині

07 ЛИПНЯ 2025, 14:02

ТОП-переглядів