Повертають до життя і роблять дива: чернігівський госпіталь відзначає 90-річний ювілей

02 ЛЮТОГО 2023, 12:01

1219

"Синочок,тримайся, все буде добре!" - ці слова старша медична сестра реанімаційного відділення чернігівського госпіталю найчастіше говорить пацієнтам – пораненим військомим. Пані Лариса дивується їх силі духу і як медик намагається підтримувати і надавати всю необхідну допомогу.  

"Вони хочуть повернутися назад до побратимів, і цей дух нас надихає. Хочеться їм допомогти чим можемо. Жінка на війні берегиня. Кожному стараєщшся, важкопоранених багато, кожному приділити увагу", - розповідає Лариса Бортницька, старша медична сестра відділення анестезіології та реанімації госпіталю.

Госпіталь відзначає 90-річчя створення. Зустрічає ювілей у важкі для себе та України часи. Медзаклад пережив облогу міста і зараз успішно продовжує ставити на ноги поранених, наближаючи нашу перемогу.

"Ми не спаплюжили і непосоромили честь 9 поколінь госпіталю. Ми знайшли сили не втекти і не стали дешевими зрадниками героїчних захисників і місцевого населення. Хоча всім було страшно", - каже Олександр Слєсаренко, начальник госпіталю.

"Дякую за вам за березень. за квітень, за те, що робите зараз. Ваша робота - це врятовані життя наших поранених. Ваша робота і підсилення обороноздатності країни", - вважає В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

За усіх медиків, за усіх наших захисників постійно моляться зараз в усіх українських храмах.

"Бажаю, щоб всі залишилися живими, ми молимося за вас, щоб повернулися з перемогою в радісні обійми рідних, всі родини молиться за вас. І вся українська родина молиться за вас", - каже отець Олег, настоятель храму Михайла і Федора.

У госпіталі трапляються справжні дива. Багато важкопоранених і лежачих хлопців одужють і це надихає самих медиків.   

"У нас був важкий поранений, перевели до нас, почав ходити, займається фізкультурою, ходить. Пришов був лежачий. Ще один лежить. Про нього пишуть, будемо сподіватися допомога. Є дива", - розповідає Микола Павлов, начальник групи морально-психологічного забезпечення госпіталю.

Наразі в госпіталі є необхідне обладнання та професійний колектив. Облаштована підземна реанімація. Медики вірять, що наступну річницю медзакладу святкуватимуть вже у мирний час.

"Час Чернігівський" писав про роботу лікарів:

Схожі новини

На Чернігівщині поховали загиблого на фронті командира штурмового відділення

26 ЛЮТОГО 2024, 23:01

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

ТОП-переглядів