"Потреба вже є": Брижинський перевірив чи є генератори для підтримки тепла в багатоповерхівках

16 СІЧНЯ 2026, 14:43

12858

Михуля Юрій

"Потреба вже є": Брижинський перевірив чи є генератори для підтримки тепла в багатоповерхівках

Прес-реліз

Начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський продовжив перевірку готовності ЖКГ міста до роботи в блекаути і морози. За його спостереженням, знову є проблеми. І стосуються вони генераторів та їх підключень.

"Сьогодні [15 січня - ред.] я особисто перевірив, наскільки швидко у разі повного блекауту підрозділи ДСНС спроможні встановити генератори  за адресою вул. Любецька, 104, які мають забезпечити тепло в будинках, де опалення повністю залежить від електропостачання. Також перевірив, чи дійсно потужностей генераторів достатньо для забезпечення будинків електроенергією", - сказав Брижинський.

За словами Брижинського, він пересвідчився, що доповіді керівників міської ради не відповідають дійсності.

"Потужностей не вистачає. Не визначено, хто саме буде запускати генератори та контролювати їхню роботу. Поставив завдання сьогодні встановити другий генератор, організувати чергування та забезпечити будинки стабільним електропостачанням", - каже керівник МВА.

Також Дмитро Брижинський зайшов до кількох квартир в багатоповерхівках, щоб перевірити, чи є в людей тепло.

Джерело: Брижинський в телеграм

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

AB InBev Efes Ukraine посіла 7 місце у рейтингу роботодавців Forbes Ukraine

20 ТРАВНЯ 2026, 20:29

Відомий адвокат родом з Чернігівщини вніс частину застави за Єрмака

20 ТРАВНЯ 2026, 18:45

Закриті ліси у прикордонні, додаткові літаки, супровід "шахедів": чи є загроза з Білорусі?

20 ТРАВНЯ 2026, 17:13

Фото

В СБУ повідомили про виявлений на Чернігівщині боєприпас зі збідненим ураном. Що кажуть в громаді?

20 ТРАВНЯ 2026, 16:58

Скляні перегородки в коворкінгах: гнучкість простору

20 ТРАВНЯ 2026, 15:35

Пряма мова

В якому стані повертаються наші військовополонені? Запитали у представника Коордштабу

20 ТРАВНЯ 2026, 15:17

На Чернігівщині сезон купівлі дров почався вже у травні

20 ТРАВНЯ 2026, 14:17

ТОП-переглядів