Помстилася жінці, до якої пішов чоловік: жительку області засудили за поширення порнографії

07 ЛИПНЯ 2024, 18:48

2674

Помстилася жінці, до якої пішов чоловік: жительку області засудили за поширення порнографії

Помстилася жінці, до якої пішов чоловік: жительку області засудили за поширення порнографії

Менський районний суд присудив менянці Оксані Потійко 17 тисяч гривень штрафу за розповсюдження порнографічних фото, відео та конфіскував на користь держави її телефон Xiaomi Redmi.

Мова не про якісь світлини, скачані  з інтернету. А про знімки оголених статевих органів конкретної жінки. Вона і була потерпілою стороною у справі.

Потерпіла Світлана Топчієва сказала, що її колишній чоловік — військовослужбовець, у них дружні відносини. Узимку він приїжджав у відпусту і захотів з нею зустрітись. Під час зустрічі попросив її зробити інтимні фото та відео на згадку, для власного користування, доки буде на війні. На що погодилась.  Оксана Потійко в цей час повернулась із-за кордону і вирішила перевірити телефон, де побачила інтимні фото та відео, які потім розіслала.

На суді Потійко пояснила, що її чоловік пішов від неї до іншої (потерпілої), через це вона була дуже засмучена і в такий спосіб хотіла помститись. Говорила, що свій вчинок засуджує, розуміє: зробила неправильно та зобов’язується не повторювати подібного.

У лютому, коли поліцейські оглядали смартфон Оксани, у додатку Messenger знайшли листування з «Вітя Полоз». А в ньому п’ять фотозображень жіночих статевих органів. При перевірці Viber побачили відправлене від абонента «Свєтка-кума»: фотоколаж з чотирьох фото, на трьох з яких те саме. Також інтимне відео від 22.01.2024 тривалістю дві хвилини шість секунд. А ще в одному з листувань у телеграмі були скріншоти таких світлин. Обвинувачення довело, що Потійко здійснила розповсюдження зображення порнографічного характеру.

Їй загрожувало обмеження волі на строк до трьох років. Тобто відправлення до виправного центру. Проте суд врахував щире каяття і сприяння слідству, тому лише оштрафував.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Валентина ОСТЕРСЬКА

"Час Чернігівський" писав про таке: Чернігівський аграрний мільйонер програв суд проти місцевого онлайн-видання

Схожі новини

AB InBev Efes Ukraine посіла 7 місце у рейтингу роботодавців Forbes Ukraine

20 ТРАВНЯ 2026, 20:29

Відомий адвокат родом з Чернігівщини вніс частину застави за Єрмака

20 ТРАВНЯ 2026, 18:45

Закриті ліси у прикордонні, додаткові літаки, супровід "шахедів": чи є загроза з Білорусі?

20 ТРАВНЯ 2026, 17:13

Фото

В СБУ повідомили про виявлений на Чернігівщині боєприпас зі збідненим ураном. Що кажуть в громаді?

20 ТРАВНЯ 2026, 16:58

Скляні перегородки в коворкінгах: гнучкість простору

20 ТРАВНЯ 2026, 15:35

Пряма мова

В якому стані повертаються наші військовополонені? Запитали у представника Коордштабу

20 ТРАВНЯ 2026, 15:17

На Чернігівщині сезон купівлі дров почався вже у травні

20 ТРАВНЯ 2026, 14:17

ТОП-переглядів