Після ракетного удару: у центрі Чернігова відновлюють багатоповерхівку

Жов 19, 06:14

1476

"Всі роз'їхалися і повертатися бояться, бо цілий день сирени", - каже Вікторія, одна з небагатьох мешканців залишилася жити в пошкодженому від ракетного удару рашистів будинку на Ремісничій у Чернігові.

Наприкінці лютого неподалік у дворі впала смертоносна ракета. Постраждало кілька багатоповерхівок. Вибило усі вікна та зруйнувало покрівлі.

"У всіх постраждало. Всі вікна, даху не було зовсім. Ми страждали: заливало весною і літом. А осінню взагалі на 4 поверх бігали з тазіками, виливали", - розповідає Вікторія.  

Восени у будинках на Ремісничій та Мазепи нарешті стартував ремонт. Ці роботи дадуть змогу вберегти багатоповерхівки від подальших опадів та морозів. Гроші на відновлення виділила держава. Будівельники планують завершити ремонт покрівель та заміну вікон до кінця жовтня. Один дах вже зроблено.

"До кінця місця маємо здати об'єкт із заміною вікон і даху. Півтора тижні тому підвели погодні умови, не могли вскривати дах. Були проблеми з поставками матеріалів, але все закуплено. Все є. Чекаємо металочерепицю на цей обєкт", - прокоментував Володимир, директор будівельної компанії.

Загалом на відновлення 81 об’єкту інфрастурктури та житла у Чернігові уряд виділив 250 мільйонів гривень.

"Із державного резервного фонду йде фінансування ремонтів як обєктів соціальної та критичної інфраструктури, так і житливих будинків. У Чернігові заплановано відремонтувати 18 будинків", - каже Ярослав Слєсаренко, начальник управління капітального будівництва Чернігівської ОВА.

Зустрічати зиму Вікторія та ще декілька мешканців будинку на Ремісничій будуть вже в кращих умовах. Але попереду ще багато внутрішніх робіт.

"Час Чернігівський" розповідав про допомогу європейців: Чернігівщині з Франції їдуть будматеріали, конструкції для мостів та інша допомога.

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів