Для відновлення Чернігівщині з Франції їдуть будматеріали, конструкції для мостів та інша допомога

Вер 29, 14:33

761

Франція від слів переходить до справ у допомозі з відновлення Чернігівщини. Ця європейська країна взяла шефство над нашою областю на прохання Президента України.  Про це під час візиту до Чернігова повідомила голова Національних зборів Франції Яель Брон-Піве. Разом зі спікером українського парламенту Русланом Стефанчуком вона перебувала в Чернігівскій області.  

Українські та французькі парламентарі разом відвідали модульне містечко у Новоселівці і поспілкувалися з місцевим жителями, які втратили житло. Оглянули умови проживання. У людей одне бажання –  якомога швидше відновити зруйновані рашистами будинки. Під час цих слів на очах багатьох з’являються сльози.

"Хочемо, щоб відбудували наші будиночки, щоб жили там, а більше нам нічого не треба у нас все було наше єдине бажання", - кажуть місцеві жителі.

Очільниця Національних зборів Франції повідомила, що до України незабаром прибуде велика гуманітарна допомога, в тому числі і для Чернігівщини. Зокрема, будматеріали для відновлення житла та конструкції для мостів. Попередньо французи допоможуть відбудувати 6 мостів.

"Сьогодні особливий день. Вирушає корабель з Франції. Там багато речей, які знадобляться для відбудови, і багато вантажу для Чернігівщини", - каже Яель Брон-Піве, президентка Національних зборів Франції.

Оглянула французька делегація і зруйнований Чернігів. Гості вражені побаченим. По поверненні до Франції обіцяють провести наступне засідання парламенту, яке стосуватиметься України. І Підтримка України і Чернігівщини ставатиме сильнішою.

"Французька республіка бере під опіку чернігівську область. І ми з головою алміністрацї продемонструалои те, що залишилося після росії. Я вдячний президентці і делегації. Я знаю - вони будуть готувати засідання яке присвяченен Україні", Руслан Стефанчук, голова Верховної Ради України.

"Те що родить сьогодні ваша країна - це потужна підтримка і ми з повагою і вдячністю її приймаємо", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Наразі Франція прийняла майже 100 тисяч українців і готова допомагати відновлювати житло, дороги, інфрастуруктуру. Те життя, про яке зараз мріють мільйони українців.

"Час Чернігівський" писав про відновлення Чернігівщини за рахунок державних коштів: У Чернігові за державні кошти ремонтують школу, що постраждала від російських бомб.

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів