Для відновлення Чернігівщині з Франції їдуть будматеріали, конструкції для мостів та інша допомога

Вер 29, 14:33

917

Франція від слів переходить до справ у допомозі з відновлення Чернігівщини. Ця європейська країна взяла шефство над нашою областю на прохання Президента України.  Про це під час візиту до Чернігова повідомила голова Національних зборів Франції Яель Брон-Піве. Разом зі спікером українського парламенту Русланом Стефанчуком вона перебувала в Чернігівскій області.  

Українські та французькі парламентарі разом відвідали модульне містечко у Новоселівці і поспілкувалися з місцевим жителями, які втратили житло. Оглянули умови проживання. У людей одне бажання –  якомога швидше відновити зруйновані рашистами будинки. Під час цих слів на очах багатьох з’являються сльози.

"Хочемо, щоб відбудували наші будиночки, щоб жили там, а більше нам нічого не треба у нас все було наше єдине бажання", - кажуть місцеві жителі.

Очільниця Національних зборів Франції повідомила, що до України незабаром прибуде велика гуманітарна допомога, в тому числі і для Чернігівщини. Зокрема, будматеріали для відновлення житла та конструкції для мостів. Попередньо французи допоможуть відбудувати 6 мостів.

"Сьогодні особливий день. Вирушає корабель з Франції. Там багато речей, які знадобляться для відбудови, і багато вантажу для Чернігівщини", - каже Яель Брон-Піве, президентка Національних зборів Франції.

Оглянула французька делегація і зруйнований Чернігів. Гості вражені побаченим. По поверненні до Франції обіцяють провести наступне засідання парламенту, яке стосуватиметься України. І Підтримка України і Чернігівщини ставатиме сильнішою.

"Французька республіка бере під опіку чернігівську область. І ми з головою алміністрацї продемонструалои те, що залишилося після росії. Я вдячний президентці і делегації. Я знаю - вони будуть готувати засідання яке присвяченен Україні", Руслан Стефанчук, голова Верховної Ради України.

"Те що родить сьогодні ваша країна - це потужна підтримка і ми з повагою і вдячністю її приймаємо", - каже В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

Наразі Франція прийняла майже 100 тисяч українців і готова допомагати відновлювати житло, дороги, інфрастуруктуру. Те життя, про яке зараз мріють мільйони українців.

"Час Чернігівський" писав про відновлення Чернігівщини за рахунок державних коштів: У Чернігові за державні кошти ремонтують школу, що постраждала від російських бомб.

Схожі новини

Вiдео

Вам що погано? - на нараді із безпеки у Брижинського міські чиновники помітно нервували

Бер 24, 13:30

Chernihiv IT: що змінилося за рік?

Бер 24, 12:23

Фото

З кінологами та квадрокоптерами – на Чернігівщині шукали зниклу дворічну дитину

Бер 24, 10:56

У дзеркальну дату на Чернігівщині побралися 30 пар

Бер 24, 10:37

У Чернігові визначили володаря Суперкубка області з футболу

Бер 24, 09:27

Новгород-Сіверська лікарня отримала від благодійників кисневу станцію

Бер 24, 08:46

Повернулися "на щиті": 23 березня Чернігівщина попрощалася з трьома воїнами

Бер 24, 07:25

ТОП-переглядів