Підписники позаздрили британському прем’єру - бо той заселфився з чернігівцем Патроном, тепер єдиним на планеті Псом Доброї Волі

22 ЛИСТОПАДА 2022, 11:34

1259

Саме так: з великої літери, бо це офіційний статус. Чернігівець Патрон вперше на теренах Незалежної України, та й у світі взагалі, отримав незвичний титул - Пес Доброї Волі від ЮНІСЕФ.

Чому так? Як пояснюють в самій організації, Патрон - справжній друг дітей в Україні, який не тільки захищає їх від мін, а й допомагає підтримувати психічне здоров’я малечі.

Спільно з ЮНІСЕФ Патрон буде просувати важливі речі для українського суспільства. Він буде інформувати українців про ризики вибухонебезпечних предметів, зменшення ризиків надзвичайних ситуацій через війну, підтримку ментального здоров’я та психосоціальну підтримку дітей, підлітків, молоді, їхніх опікунів та освітян.

З цією метою між ЮНІСЕФ і Псом Патроном був підписаний меморандум про взаєморозуміння, інформують в міжнародній організації.

Перший результат співпраці — маска в Instagram, завдяки якій Пес Патрон допоможе донести до дітей найважливіше про ментальне здоров’я та мінну безпеку.

У найвідомішого собаки планети вже прокоментували новий статус:

«Привіт, це Патрон. Мій новий, я б сказав, титул «Пес Доброї Волі», означає, що всі наші бесіди про безпеку були не марними», - пише команда песика в інстаграмі.

А ще вони переконані: нині саме час звернути увагу світової спільноти до життя, яке мають українські діти. Вони чують сирени та живуть під час жорстокої війни. Всюди правила, обмеження: не для виховання, а для збереження життя. Таке дитинство не може існувати в 21 столітті.

«Але я насправді вдячний всім, хто допомагає нам з @dsns_ukraine інформувати дітей цікавим способом: мультики, загадки, цікаві завдання. Це я зараз кажу про ЮНІСЕФ, якщо-що. Дякую всім працівникам ЮНІСЕФ, що працюють заради життя кожної дитини.

Ще раз, прошу вас сильно-пресильно: якщо бачите незнайомий предмет чи уламок ракети/снаряду. Не підходьте. Не чіпайте. Телефонуйте в 101. Пообіцяйте мені бути пильними. А я пообіцяю вам завжди дарувати свій лизь», - зауважили на сторінці Патрона.

Окрім того, у вихідні чернігівський песик мав нагоду донести власні думки і до прем‘єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака, який приїхав з першим офіційним візитом до Києва. І вже встиг заселфитися з Патроном. У коментарях чимало британських підписників політика відверто позаздрили містеру Сунаку за те, що той мав нагоду погладити світову знаменитість. Також користувачі запросили Патрона у гості в Британію. Скріни додаємо.

Ріші Сунак приїздив до Києва не просто так, а з пакетом додаткової військової допомоги. За його словами, Велика Британія надасть Україні 120 зенітних установок, радіолокаційні станції, а також спеціальне зимове обладнання для військових. Загальна вартість пакета допомоги складе 50 мільйонів фунтів стерлінгів (близько $59,5 млн).

Окрім того, прем’єр-міністр Британії підтвердив виділення £12 млн (близько $14,2 млн) для реагування в межах Всесвітньої продовольчої програми, а також £4 млн (близько $4,7 млн) для Міжнародної організації з міграції.

"Час Чернігівський" писав про Патрона таке:

Схожі новини

На Чернігівщині поховали загиблого на фронті командира штурмового відділення

26 ЛЮТОГО 2024, 23:01

Паводок на Чернігівщині сильнішатиме: чому взимку багато води?

26 ЛЮТОГО 2024, 20:40

У громаді на Чернігівщині прощатимуться із бійцем ЗСУ: жалоба триватиме 3 дні

26 ЛЮТОГО 2024, 18:54

Вiдео

В дітей треба вкладати душу і серце: чернігівські легкоатлети досягли успіхів на всеукраїнських змаганнях

26 ЛЮТОГО 2024, 18:26

Фото

Ліва рука залишилася під Бахмутом: "Художник" про життя після ампутації

26 ЛЮТОГО 2024, 17:02

Фото

У Чернігівській ОВА домовляються про партнерство із регіоном у Великій Британії

26 ЛЮТОГО 2024, 15:52

Фото

Понад 2 кг наркотиків та арсенал зброї: злочинців затримали на Чернігівщині

26 ЛЮТОГО 2024, 14:50

ТОП-переглядів