Янголятко на роботі, удома - дає чортів. Який Патрон поза соцмережами?

Вер 06, 13:27

1138

Всі знають песика Патрона по його роботі - він «працює» сапером, а ще зооволонтером. А який Патрон удома? «Тато» песика Михайло Ільєв розповів в інтерв‘ю на передачі «Життя відомих людей» про звички пса в сімейному колі.

Насправді Патрон — собака не військовий і не штатний. Михайло із дружиною подарували його своєму синові:

«Син дуже хотів собаку, ми подарували йому Патрончика маленького. Ім’я придумав також син», — розповів Михайло.

А з часом песик почав їздити разом із господарем на розмінування. Абсолютно випадково:

«Дружина на роботі, дитина в школі. І якщо його залишити самого у квартирі, можна прийти додому і бути дуже здивованим. Погризені капці, шпалери, кабелі — це буде катастрофа».

Більше того, собак цієї породи не можна лишити на самоті надовго - це шкодить його самопочуттю. Тож, родина вирішила не залишати пса удома, вирішили брати на роботу.

«Це собака джек-рассел-тер’єр — дуже активна порода, це мисливський собака, в нього дуже багато енергії. Ми просто робили свою роботу, їздили на розмінування населених пунктів. Ну і звичайно, Патрон постійно біля мене і попадав в кадр. Всі його знімали. Потрібен був позитив. І цей маленький позитив почав позитивити всіх, особливо дітей».

На роботі Патрон одразу почав показувати успіхи. Хоча Михайло не приховує — на кожному завданні дуже переживає за свого здібного домашнього улюбленця:

«Я переживаю і за Патрона, і за себе, і за життя хлопців, які працюють поруч зі мною. Багато різних є випадків. Робота складна. Нам багато залишили сюрпризів. Звичайно, на розтяжках він не працює, адже це велика загроза для особового складу. Людині-професіоналу важко її знайти. Для собаки — я вже мовчу».

На Чернігівщині у саперів є чимало роботи, станом на квітень третина області мала мінні забруднення.

На інстаграм песика підписані близько 50 тис користувачів.

Також у команди Патрона є офіційний мерч - цукерки, футболки, торбинки тощо. Кошти, отримані від їхнього продажу надходять або рятувальникам, або зоозахисній організації.

«Останній випадок був у Чернігівській області, коли заступник начальника групи з Вінниці наступив на незрозумілий вибуховий предмет і мав травму ноги. Патрон допоміг йому у сумі в 100 тис грн на лікування».

Власники тварини обурені тим, що чимало хто використовує без дозволу образ Патрона, тож, будуть вирішувати це у законному порядку, аби захистити права тварини.

Вдома, після роботи, пес полюбляє гратися своїми численними іграшками. Відпочиває. Коли у собаки сумні очі і він хилить голову - це значить все, потрібен відпочинок. Знаменитому фото, де песик заснув на прес-конференції, передував дуже довгий важкий день, а захід був на 20 годину, ще й погода видалася жахлива. Тож, і не витримав. Заснув.

Час Чернігівський писав як пес Патрон привітав чернігівців із Днем Незалежності: "З Днем НЕзалежного українця": вітання від Патрона.

Схожі новини

Вiдео

Родинам чернігівців, що втратили житло, держава придбала 21 квартиру

Вер 30, 18:14

Вiдео

Воєнний час із Михайлом Жироховим: Чи готується новий наступ на Чернігівщину, ЗСУ оточують Лиман, де російські резерви?

Вер 30, 12:43

"Нагрів" бюджет на 2,5 мільйони: поліція викрила чиновника Чернігівської міської ради

Вер 30, 10:49

У Сновську за грантові 1,9 млн грн обладнали медкабінети та маніпуляційні

Вер 30, 10:10

Спецтема

Дуже дорогі та незручні: чому чернігівці жаліються на зупинки транспорту і хто на них заробляє

Вер 30, 10:08

Російська армія обстріляла дві громади на прикордонні Чернігівської області: ситуація станом на ранок 30 вересня

Вер 30, 08:28

Майже половина чернігівських айтішників, які виїхали через війну, планують повернутися до міста

Вер 30, 06:21

ТОП-переглядів