Янголятко на роботі, удома - дає чортів. Який Патрон поза соцмережами?

Вер 06, 13:27

1793

Всі знають песика Патрона по його роботі - він «працює» сапером, а ще зооволонтером. А який Патрон удома? «Тато» песика Михайло Ільєв розповів в інтерв‘ю на передачі «Життя відомих людей» про звички пса в сімейному колі.

Насправді Патрон — собака не військовий і не штатний. Михайло із дружиною подарували його своєму синові:

«Син дуже хотів собаку, ми подарували йому Патрончика маленького. Ім’я придумав також син», — розповів Михайло.

А з часом песик почав їздити разом із господарем на розмінування. Абсолютно випадково:

«Дружина на роботі, дитина в школі. І якщо його залишити самого у квартирі, можна прийти додому і бути дуже здивованим. Погризені капці, шпалери, кабелі — це буде катастрофа».

Більше того, собак цієї породи не можна лишити на самоті надовго - це шкодить його самопочуттю. Тож, родина вирішила не залишати пса удома, вирішили брати на роботу.

«Це собака джек-рассел-тер’єр — дуже активна порода, це мисливський собака, в нього дуже багато енергії. Ми просто робили свою роботу, їздили на розмінування населених пунктів. Ну і звичайно, Патрон постійно біля мене і попадав в кадр. Всі його знімали. Потрібен був позитив. І цей маленький позитив почав позитивити всіх, особливо дітей».

На роботі Патрон одразу почав показувати успіхи. Хоча Михайло не приховує — на кожному завданні дуже переживає за свого здібного домашнього улюбленця:

«Я переживаю і за Патрона, і за себе, і за життя хлопців, які працюють поруч зі мною. Багато різних є випадків. Робота складна. Нам багато залишили сюрпризів. Звичайно, на розтяжках він не працює, адже це велика загроза для особового складу. Людині-професіоналу важко її знайти. Для собаки — я вже мовчу».

На Чернігівщині у саперів є чимало роботи, станом на квітень третина області мала мінні забруднення.

На інстаграм песика підписані близько 50 тис користувачів.

Також у команди Патрона є офіційний мерч - цукерки, футболки, торбинки тощо. Кошти, отримані від їхнього продажу надходять або рятувальникам, або зоозахисній організації.

«Останній випадок був у Чернігівській області, коли заступник начальника групи з Вінниці наступив на незрозумілий вибуховий предмет і мав травму ноги. Патрон допоміг йому у сумі в 100 тис грн на лікування».

Власники тварини обурені тим, що чимало хто використовує без дозволу образ Патрона, тож, будуть вирішувати це у законному порядку, аби захистити права тварини.

Вдома, після роботи, пес полюбляє гратися своїми численними іграшками. Відпочиває. Коли у собаки сумні очі і він хилить голову - це значить все, потрібен відпочинок. Знаменитому фото, де песик заснув на прес-конференції, передував дуже довгий важкий день, а захід був на 20 годину, ще й погода видалася жахлива. Тож, і не витримав. Заснув.

Час Чернігівський писав як пес Патрон привітав чернігівців із Днем Незалежності: "З Днем НЕзалежного українця": вітання від Патрона.

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів