Чернігівцю Ігорю Дячуку давно подобалося готувати у печі. Хотів втілити в життя цей задум. Власними силами це зробити було не під силу, адже потрібні чималі кошти на обладнання.
Завдяки участі в державній програмі єРобота і отриманому гранту кухар зміг придбати техніку, взяти на роботу кількох працівниць і радувати містян незвичним приготуванням улюбленої страви.
Розповідає Ігор Дячук, співвласник піцерії.
"Переживали чи все вийде у нас. Не знали. Подали заявку для розвитку бізнесу, думали, може і допоможе держава. Така штука, як піч, цікава. Економія електрики, більш корисно. Всі згадують, як у бабаусі в печі готують. Коли служив в армії, то були часто в лісі, крім вогню, нічого не було. Мені сподобалося, різниця є: в печі чи ні. З партнером поговорили спробували. У Чернігові такого не було. Піч на дровах зробили по-новому", - розповідає Ігор Дячук, співвласник піцерії.
"Піч зроблена за стандартами, виведено труби згідно з законом, проходила перевірку ДСНС. У нас є спецзаслонка закриваємо піч. Пожежна сигналізація, камери є, все проглядається. Вогнегасники є.
Коли дали грант, то ми купили обладнання все в кафе. Двох дівчат взяли на роботу. Ще одна на стажуванні. Бачимо, що треба розвиватися. Я не можу завжди бути тут, хай люди працюють. Ми будемо працювати на розвиток і все буде чудово.
Допоміг грант на 80%. Якби не він, то не відкрилися або не скоро. Обладнання багато треба докупляти. А на все треба кошти. Якби держава не допомогла, і відкрилися не швидко, або заморозили б проект. Піч би поставили і нічого, а так вже працюємо.
Якщо людина заробляє кошти, то вона може і державі віддати, і допомогти іншим. Йде збір - ніколи не відмовляємо. Добре, що є такі люди, які можуть допомагати.
Італійська піца має спеціальне тісто. Ніяк так гарно не приготується, як в печі. Там 500 градусів, жодна електрика не впорається. Випікається за 90 секунд. Вже готова"