Переможець торгів будинку Полторацьких відмовився від купівлі: юрист бачить ознаки змови

18 СЕРПНЯ 2023, 16:12

1578

Переможець торгів будинку Полторацьких відмовився від купівлі: юрист бачить ознаки змови

Той самий будинок

Як повідомив чернігівський юрист та активіст Олександр Гашпар, продаж занедбаного будинку Полторацьких по проспекту Миру, 74 обростає скандалом з ознаками попередньої змови.

Будинок Полторацьких в Чернігові по проспекту Миру, 74 14 серпня продали на аукціоні Prozorro за 3,6 млн грн (з ПДВ). Але переможець торгів дискваліфікований.

Цю нерухомість продали з молотка (№ SPE001-UA-20230727-75880) внаслідок змови трьох компаній, які запропонували найвищі цінові пропозиції і котрі усі три контролюються чернігівським забудовником і депутатом міськради Юрієм Тарасовцем, стверджує Гашпар.

«Час Чернігівський» також встановив звʼязок переможця ТОВ «Масани-20» з відомим забудовником.

«Як я очікував, ТОВ "Масани-20", котрі запропонували за об'єкт найвищу пропозицію 3,007 млн (без ПДВ - ред.) гривень учора (17 серпня - ред.)  відмовились від підписання протоколу результатів аукціону і, відповідно, Тарасовець в результаті змови підконтрольних йому компаній - учасників аукціону, "зекономив" майже 800 тисяч гривень, які не надійдуть до міського бюджету, бо тепер право купівлі об'єкту переходить до наступної компанії, яка також контролюється Тарасовцем - ТОВ "Чернігівська інвестиційна компанія", яка запропонувала на аукціоні 2,207 млн. гривень», - повідомив юрист.

На його думку тепер або Фонд комунального майна Чернігівської міської ради має сам скасувати результати цього аукціону і анулювати його, або змовою на цьому аукціоні має зайнятися Антимонопольний комітет України.

Новина швидко стала вірусною.

Обурені містяни коментують.

Руслан Волощук:

- Для керівництва ФКМ головне продати обʼєкти комунальної власності і це витікає з його Положення.

Марина Горох:

- Олександр Гашпар типа три компанії Тарасовця показують найбільші ціни, решта покупців здуваються, бо дуже дорого, а після закриття аукціону компанії Тарасовця "спускаються вниз по сходах"?

Roman Mynameis:

- Так, була задрана ціна,  що відвернуло інтерес інших учасників і вони не робили ставку. Можливо, хтось би запропонував 2.8 млн. Але, як на мене, цей сарай на п'ятачку більше 2 млн не коштує. Там менше сотки землі.

Олександр Гашпар:

- Maria Horokh, "здуваються" тому, що вони розглядали цей об'єкт для іншої мети, а Тарасовець розглядає виключно, як клаптик для своєї чергової багатоповерхівки.

Галина Логвиненко:

- Олександр Гашпар міг би робити передбачення з такою кількістю результативних прогнозів, але він просто добре знає як влаштовані місцеві схематози.

"Час Чернігівський" писав про оборудки у Ялівщині: Родичу Атрошенка на ділянках у Ялівщині по-тихому змінили призначення у кадастрі - з городництва на будівництво та Кому війна, а кому і Ялівщина. Навіть у розпал вторгнення не припиняються спроби забудувати урочище.

Схожі новини

На Чернігівщині підірвалось авто: на міну наїхало заднє колесо позашляховика

20 КВІТНЯ 2024, 18:00

Фото

На Чернігівщині росіяни із "градів" обстріляли житлову забудову

20 КВІТНЯ 2024, 17:04

Вiдео

Як зберігають військову історію у Чернігові?

20 КВІТНЯ 2024, 16:52

Фото

"Вона так пишалась бути поліцейською": на Чернігівщині поховали дівчину, яка загинула від ракетного удару

20 КВІТНЯ 2024, 15:19

Керівник "УКРПОШТИ" подивився як працюють пересувні  поштові відділення на Чернігівщині

20 КВІТНЯ 2024, 13:42

Трагедія на копанці на Чернігівщині, де втопилась дитина: що кажуть односельці

20 КВІТНЯ 2024, 12:32

Вiдео

Розмінування і відновлення лісів Чернігівщини: роботи на багато років, а то й десятиліть

20 КВІТНЯ 2024, 11:01

ТОП-переглядів