Перемирʼя завершилось: на Чернігівщині росіяни знову атакували енергетику

13 КВІТНЯ 2026, 08:08

4895

Михуля Юрій

Перемирʼя завершилось: на Чернігівщині росіяни знову атакували енергетику

Перемирʼя завершилось: на Чернігівщині росіяни знову атакували енергетику. Фото ілюстративне

Близько 1 год. ночі 13 квітня росіяни атакували енергообʼєкт у Чернігівському районі. На ранок тисячі домівок, за даними ЧЧ, лишались без електрики.

"Внаслідок ворожої атаки пошкоджено енергооб'єкт у Чернігівському районі. Знеструмлено понад 12 тисяч абонентів цього ж району. Енергетики приступлять до аварійно-відновлювальних робіт щойно дозволить безпекова ситуація", - повідомили в АТ "Чернігівобленерго".

Постраждалих внаслідок атаки немає. Очевидно, що дрон, який влучив, був запущений ще 12 квітня, під час дії перемирʼя.

Відключень електрики по Чернігівщині на Великдень 12 квітня не було.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Чернігівщині росіяни розбомбили АЗС: водіям нагадали про запас пального

06 ЧЕРВНЯ 2026, 21:27

Після кожного бою Олександр Усик приїздить у село на Чернігівщині

06 ЧЕРВНЯ 2026, 19:03

Пряма мова

Сергій Зосименко: "Якщо хтось витрачає 160 тис доларів, щоб тебе вбити - ти чогось вартий"

06 ЧЕРВНЯ 2026, 16:11

Удова чернігівського ресторатора відкрила вже третій заклад у Житомирі: як ідуть справи

06 ЧЕРВНЯ 2026, 14:06

«Мамо, я тебе обрадую»: замість медалей — премія

06 ЧЕРВНЯ 2026, 12:05

«Відьмина трава» чи ліки? Медик попередив про небезпеку чистотілу

06 ЧЕРВНЯ 2026, 11:16

Чоловік з Чернігівщини будує каналізації з покришок

06 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

ТОП-переглядів