Отримати легкі гроші не вийшло: як житель Чернігівщини невдало інвестував у криптовалюту

07 КВІТНЯ 2023, 10:13

3220

Отримати легкі гроші не вийшло: як житель Чернігівщини невдало інвестував у криптовалюту

Фото ілюстративне

Останнім часом поліцейські відзначають розширення арсеналу шахрайських легенд, що їх застосовують зловмисники для заволодіння грошима довірливих громадян. Новою «наживкою» стало поширення пропозицій швидко збагатитися, інвестуючи у криптовалютні активи.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Так, 5 квітня до поліції звернувся 56-річний житель міста Семенівка Новгород-Сіверського району із повідомленням, що його ошукали. Чоловіка зацікавило оголошення «CRYPTO BITСOIN» у месенждері із закликом інвестувати у криптовалюту й отримати швидкий дохід.

Потерпілий переказав 2 тисячі гривень на вказану менеджером банківську картку. Його не збентежив той факт, що замість інвестиції (з укладенням інвестиційної угоди або виконанням ще якихось специфічних формальностей) він здійснює звичайний банківський переказ на рахунок фізичної особи.

У телефонній розмові потерпілого з менеджером остання повідомила, що через дві години він отримає свої гроші з уже нарахованим прибутком. Через деякий час менеджер написала, що для зняття коштів чоловік має сплатити комісію в сумі 950 гривень.

Потерпілий послідовно виконав усі озвучені зловмисницею умови, загалом провівши серію транзакцій. У підсумку з його картки зникло близько 9 тисяч гривень. Зрозумівши, що його ошукали, чоловік звернувся по допомогу до поліції.

За цим фактом дізнавач поліції відкрив провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Триває досудове розслідування.

"Час Чернігівський" писав про таке: Чернігівець вкрав криптовалюти на понад 100 тисяч гривень - загрожує до 8 років в'язниці

Схожі новини

Віддала козу на благодійний аукціон

08 ЧЕРВНЯ 2026, 21:30

Вiдео

Був би 41 рік: у день народження видатного чемпіона, який загинув на фронті, провели турнір

08 ЧЕРВНЯ 2026, 19:42

Рука врятувала голову: "шахед розірвався на кладовищі"

08 ЧЕРВНЯ 2026, 18:36

«Свій - зеленіший і солодший»: секрет популярності ніжинського огірка

08 ЧЕРВНЯ 2026, 17:31

На Чернігівщині Президент призначив чотирьох суддів. Хто вони?

08 ЧЕРВНЯ 2026, 16:54

Воював із 2022 року, навчався у Франції: захисник загинув від удару FPV-дрона під час перевезення командно-спостережного пункту

08 ЧЕРВНЯ 2026, 15:01

Мідлстрайки через кордон позначилися й на Брянську: там запроваджують обмеження на продаж палива

08 ЧЕРВНЯ 2026, 14:08

ТОП-переглядів