Обстріли та евакуація: що відбувалось у прикордонні Чернігівщини за останній тиждень

12 ЧЕРВНЯ 2023, 21:04

2600

Обстріли та евакуація: що відбувалось у прикордонні Чернігівщини за останній тиждень

Після одного з обстрілів

За минулий тиждень ворог 24 рази обстріляв 13 населених пунктів у прикордонні Чернігівської області. Про це повідомили у Департаменті цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА.

«Зафіксовано 213 вибухів. На жаль, четверо людей зазнали поранень. Майже десяток житлових будинків внаслідок обстрілів пошкоджені та знищені. Також пошкоджено один з автомобільних мостів у Семенівській громаді, будівлі магазину та школи, чимало цивільних господарських споруд», - уточнив голова Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

Також за повідомленням ОК «Північ», повітряному просторі Чернігівщини наші захисники ліквідували ударний дрон типу «Шахід».

Що стосується укриттів, то в області продовжать усуватимуть виявлені недоліки у громадах, повідомили в ОВА.

«По кожному укриттю має бути дорожня карта з приведення його в готовність. Кінцевий результат – укриття будуть доступні. За потреби — із залученням правоохоронних органів та притягненням балансоутримувачів до відповідальності», - каже Чаус.

Раніше в ОВА повідомили, що Чернігівщині близько 10% укриттів не придатні для використання, до ще 10% укриттів не змогли потрапити, аби перевірити їхній стан. За минулий тиждень спеціальні комісії проінспектували всі укриття в області, що зазначені на онлайн-мапі.

Що стосується евакуації із прикордонних Семенівської та Новгород-Сіверської громад, які найбільше потерпають від обстрілів, то за останній час із прикордонних сіл евакуйовано 1250 людей, в тому числі майже 300 дітей.

Але є й інші приклади. "Час Чернігівський" писав про те, чому люди не виїжджають: Чернігівщина: чому люди не їдуть із прикордонного села, яке обстрілюють росіяни

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові вшанували памʼять Небесної Сотні: троє загиблих із Чернігівщини

21 ЛЮТОГО 2024, 08:11

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

ТОП-переглядів