Новини громад: у прикордонній Городні займаються облаштуванням зон відпочинку та поєднують бібліотеку з батутом

01 ЧЕРВНЯ 2023, 13:32

1162

У місцевому дендропарку облаштовується зона відпочинку для відвідувачів. Перший етап - встановлення альтанки. У планах додати до неї ще одну, а також два мангали. У Городні вважають, що ця паркова зона буде ідеальним місцем відпочинку для  сім‘ї.

«Шановні городнянці! Це робиться не для міської ради, не для її працівників або мера. Це робиться для кожного з вас. Тому прохаємо: не псуйте, не ламайте і залишайте після себе зону відпочинку чистою і затишною. Щоб ті, хто сюди приходитиме після вас, теж мали право насолодитись повноцінним відпочинком», - звертаються у раді до жителів.

Бібліотека + батут = пожива для розуму і тіла

Також міська централізована бібліотечна система теж має чим похвалитися: там нещодавно отримали 6 тренажерів для джампінг-фітнесу. Це міні-батути для кардіотренувань.

Деякі відвідувачі вже встигли спробувати їх освоїти. Але повноцінно тренажери запрацюють для відвідувачів на початку червня.

 – Міська рада допомогла втілити нашу давню мрію, – каже директорка Анна Щербакова. – Ми довго думали, що б нам організувати для відвідувачів такого, чого ще б не було в місті, щоб людям було і корисно, й цікаво. Займатись джампінг-фітнесом виявляють бажання як молоді люди, так і старші за віком. Це корисно для здоров‘я і в той же час допомагає змістовно провести вільний час. Плануємо, що працюватимуть тренажери в робочі години, коли працює бібліотека. Заняття проводитимуться за символічну оплату, а кошти від цього спрямовуватимемо на допомогу ЗСУ.

Лавочка-коло для гостей і туристів

Оригінальну кругову лавочку встановили у  відпочинковій зоні біля міського будинку культури. Тепер городяни й гості міста матимуть ще один затишний куточок для відпочинку, місце для селфі у затінку дерев у спекотні дні.

Клумбокрадії активізувалися

В Городні крадії вчергове псують міські клумби. Але, вони стали більш "вихованими"- цуплять не всі рослини, а вибірково, щось таки залишаючи у вазонах для милування ока перехожих, інформує сторінка міськради у соцмережах.

 «Нешановні, не говоритимемо про совість - вам це поняття просто не зрозуміле. Просто прийдіть у міську раду і скажіть, що ви не можете втриматись від того, щоб не вкрасти квітку з клумби, бо вона вам конче необхідна у вашому дворі чи у вазоні», - соромлять чиновники.

І додають: якщо квітка так приглянулося, то знайдуть можливість подарувати рослину, тільки з умовою не чіпати квіти, які вже прижилися й квітнуть на міських клумбах.

"Час Чернігівський" писав про громади: 

Схожі новини

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

Громада на Чернігівщині вперше колективно прибирає кладовища

14 КВІТНЯ 2024, 13:15

ТОП-переглядів