Новгород-Сіверська лікарня отримала від благодійників кисневу станцію
Бер 24, 08:46
507

Новгород-Сіверська центральна міської лікарні імені І.В.Буяльського отримала кисневу станцію, яку закупила та надала закладу благодійна організація «100% життя».
У Новгород-Сіверській міській раді повідомляють, що станція досить потужна та може забезпечувати медичним киснем декілька відділень лікарні: операційну, акушерсько-гінекологічне відділення, відділення анестезіології, відділення екстреної медичної допомоги.
Наразі тривають монтажні роботи обладнання та введення його в експлуатацію.
«Киснева станція безперебійно забезпечуватиме потребу пацієнтів у медичному кисні, - розповідає генеральний директор лікарні Оксана Черненко. – Лікарні не доведеться закуповувати кисень у балонах, вирішувати питання його транспортування з Чернігова, а пацієнти отримають постійний доступ до медичного кисню високої якості».
"Час Чернігівський" писав про допомогу лікарням області:
- У Чернігові лікарня отримала сонячну електростанцію
- У Чернігові ремонують пошкоджену росіянами лікарню
- Чернігівська лікарня №3 отримала 5,4 млн грн від динамівців
Джерело: Віталій НАЗАРЕНКО
Схожі новини
Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла
Тра 27, 19:09
У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію
Тра 27, 16:08
Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів
Тра 27, 15:18
ВiдеоСкандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?
Тра 27, 12:52
У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому
Тра 27, 10:54
У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські
Тра 27, 08:38
У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста
Тра 27, 06:59