Ніжинського лісника судитимуть за 1,6 млн грн збитків

09 ЛИПНЯ 2025, 13:49

2014

Чепурний Арсен

Ніжинського лісника судитимуть за 1,6 млн грн збитків

Ніжинського лісника судитимуть за 1,6 млн грн збитків. Фото ШІ

Слідчі поліції за оперативного супроводу СБУ та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання мешканцем Ніжинського району своїх посадових обов’язків, що сприяло незаконній порубці лісу. Збитки, завдані державі, склали понад 1,6 мільйона гривень.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

У ході розслідування кримінального провадження поліцейські встановили, що 49-річний фігурант, відповідно до своїх посадових обов’язків, має здійснювати контроль за правильністю лісокористування, охороною і захистом лісу на закріпленій дільниці, в тому числі – під час організації та проведення планових санітарних рубок лісу.

Утім, вказаний працівник лісового господарства недбало поставився до виконання своїх службових обов’язків. Через це у ході чергової санітарної рубки лісу виконавці робіт додатково вирубали понад чотири десятки здорових дерев порід ясен, дуб та вільха. Загальні збитки, завдані лісовому господарству України, склали понад 1,6 мільйона гривень.

Слідчий поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості, тобто неналежного виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 статті 367 Кримінального кодексу України).

Недбалому посадовцю загрожує до п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом передано прокуророві для скерування до суду.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

Вiдео

Українка розповіла про відмінності в побуті між українцями та поляками

16 СЕРПНЯ 2026, 13:19

На фестивалі на Київщині приготували капусняк за рецептом з Чернігівщини

16 СЕРПНЯ 2026, 11:23

Пряма мова

Чи зможуть росіяни мобілізувати 500 тис? Пояснює воєнний оглядач

16 СЕРПНЯ 2026, 10:37

На Чернігівщині розшукують зниклого підлітка: прикмети

16 СЕРПНЯ 2026, 09:07

Пряма мова

«Чи оминати Польщу?»: українка розповіла про роботу та ставлення до українців

15 СЕРПНЯ 2026, 22:08

Вiдео

На Чернігівщині працюють індуси: де, що роблять і яка зарплата

15 СЕРПНЯ 2026, 18:55

Чоловік розповів де краще шукати лисички

15 СЕРПНЯ 2026, 15:45

ТОП-переглядів