Небезпечне хобі: на Чернігівщині городники крадуть таблички "міни", щоб підв'язати помідори

19 СЕРПНЯ 2024, 12:52

2096

Ярмоленко Анастасія

На Чернігівщині городники знімають таблички "міни", щоб підв'язати помідори

На Чернігівщині городники знімають таблички "міни", щоб підв'язати помідори

Сапери шоковані безвідповідальністю чернігівців

У регіоні масово крадуть таблички-маркери та сигнальні кілочки, якими позначають територію, забруднену мінами, або яку досліджують на предмет небезпеки сапери. 

Речниця ГУ ДСНС області Ірина Щукіна говорить: останній випадок настільки обурив піротехніків, що вони не витримали і вирішили показати чернігівське нехлюйство на всю країну, з надією, що може хоч когось це присоромить. 

Відео з описом «"Заміновані помідори": на Чернігівщині місцеві підв’язують розсаду табличками «Небезпечно, міни!». Сапери у шоці та закликають не використовувати їх у господарстві й дотримуватися правил безпеки» опублікували у профілі главку ДСНС.  

«Конкретно це відео зняте у передмісті Чернігова. Там хтось просто пішов і зняв пачку сигнальних табличок та кілочків. Люди забули, що попід містом йшли жорстокі бої, стояв ворог, мінував усе. Маркерами тепер огороджують картоплю, підвʼязують помідори. Люди просто не розуміють, що цим вони можуть когось приректи!

Нині сапери перевіряють сільгоспугіддя. У нас уже був випадок, коли батько з сином зайшли на небезпечну ділянку і натрапили на розтяжку, знову ж таки, там попередньо хтось познімав усі маркери! На щастя, обійшлося без фатальних наслідків. Але ж так не можна!», - говорить Ірина Щукіна. 

На Чернігівщині місцеві городники практикують украй небезпечне хобі - знімають таблички-маркери «Небезпечно міни» і використовують у власному господарстві

Не варто думати, що жителі прикордоння «сумлінніші» за жителів обласного центру. Там також знімають маркери. 

«Наші сапери якось зупинили чоловіка з мішком (!) табличок та кілочків. Той гордо заявив, що «розмінував» усе!», - гірко констатує Ірина Щукіна. 

Рятувальники вкотре нагадують: за крадіжку засобів маркування передбачена адміністративна відповідальність, себто, штраф. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Пожежі, вибухи, руйнування - дзвонили у паніці: як згадують 24 лютого 2022-го оперативні служби і волонтери

25 ЛЮТОГО 2026, 20:39

Купуємо «яблучний» смартфон у 2026 році: чому iPhone 16 — оптимальний варіант

25 ЛЮТОГО 2026, 17:40

На Чернігівщині у великі морози люди машинами переїжджали Десну

25 ЛЮТОГО 2026, 17:17

Енергетикам і тепловикам, які відновлюють інфраструктуру після атак рф, починають виплачувати премії: чи отримали у Чернігові?

25 ЛЮТОГО 2026, 16:05

Премʼєрка Свириденко зробила «вірусним» жакет українського бренду

25 ЛЮТОГО 2026, 14:56

Померла молода й талановита викладачка чернігівського вишу

25 ЛЮТОГО 2026, 13:32

Вiдео

На березні Стрижня в Ялівщині святкували Масницю: як це було запитали у чернігівців

25 ЛЮТОГО 2026, 13:20

ТОП-переглядів