Не минуло і року: чернігівець та тіктокер-мільйонник Гліб Репіч знову пішов вчителювати

17 ЧЕРВНЯ 2024, 12:55

3703

Гліб Репіч знову пішов вчителювати

Гліб Репіч знову пішов вчителювати

Про це блогер-чернігівець, на якого підписані 1,1 млн користувачів у ТікТок, повідомив у соцмережах. 

Таким чином він відповів на закиди та звинувачення в ухилянтстві. 

«Зразу попереджу тих, хто буде розводити срач про ухилянтів, в країні війна і ти або воюєш або працюєш в критично важливих галузях. Так що я обрав те, де можу принести найбільшу користь.

Я тепер працюю вчителем у Українській дистанційній школі», - повідомив Репіч.

Заклад виник на початку повномасштабного вторгнення, щоб допомогти дітям, що опинилися в скрутній ситуації. Тут вчаться діти що перебувають в окупації, живуть в зоні бойових дій, за кордоном, ті що з різних причин не можуть відвідувати звичайну школу. 

Колектив школи представлений найкращими вчителями з різних регіонів, що працюють в школах, викладають в університетах, мають наукові ступені і просто є фанатиками своєї справи, рекламує заклад блогер. 

«На відміну від звичайних дистанційних шкіл тут є ЖИВІ УРОКИ. Так, на яких діти заходять на урок, вчитель пояснює їм тему, можна задавати питання і отримувати відповіді. Але є також можливість обрати індивідуальний навчальний графік (тому що всі уроки доступні в запису)», - зауважив чернігівець, який вже кілька років живе у Львові.

Згаданий ним заклад має ліцензію приватного, проте Репіч переконує: це не комерційний проєкт. 

Тут навчається близько 400 дітей, 97% з яких - за пільговими умовами або безкоштовно, тому оплата за навчання покриває лише обслуговування і функціонування школи. 

Враховуючи свою популярність- Гліб Репіч вирішив трохи «допомогти» з промоцією. Тож пост отримав підсилення у вигляді майже 1000 лайків та 41 репосту лише у фейсбуці й майже 1400 лайків у інстаграмі. 

Школа підпорядковується Міністерству освіти і науки і видає атестати державного зразка. Форма навчання - повна одинадцятирічка. 

Нагадаємо, що з попередньої вчительської роботи - вчителя хімії у київській «Атмосферній школі» Гліб Репіч звільнився торік у вересні. Аргументував це тим, що на викладацькій ниві багато не заробиш. Тож, блогер зосередився на гонорарах від вайнів (короткі відео) у соцмережах. 

Сам він мріяв про власний бізнес та у перспективі родину. Хоча тоді не відкидав можливості, що колись повернеться в освіту, але «коли буде старим дідом».

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів