Напоїли дітей горілкою та пивом: на Чернігівщині поліція затримали двох підлітків

10 ЛИПНЯ 2023, 19:40

3244

У неділю, 9 липня, у соцмережах  поширили фото, де у лісі напівпритомні діти валяються на землі у лісі після вживання алкоголю. Подія трапилась, за нашими даними, у Сосницькій громаді. У коментарях повідомляли, що нібито спиртні напої дітям  купили підлітки.

Напоїли дітей горілкою та пивом: на Чернігівщині поліція затримали двох підлітків

Напоїли дітей горілкою та пивом: на Чернігівщині поліція затримали двох підлітків

Напоїли дітей горілкою та пивом: на Чернігівщині поліція затримали двох підлітків

В вже у понеділок, 10 липня, правоохоронці затримали двох підлітків, винних у доведенні трьох дітей до стану сп’яніння.  Їм загрожує штраф. 

Надвечір 8 липня у Корюківському районі області правоохоронці виявили 13-річного хлопчика та двох дівчат, віком 12 і 13 років, у стані тяжкого алкогольного сп’яніння. 

Трьох дітей госпіталізували до реанімації місцевої лікарні. 

У ході розслідування поліціянти встановили, що дітям придбали та передали півлітрову пляшку горілки й кілька пластикових пляшок пива двоє місцевих мешканців, віком 18 та 19 років. 

На кожного з винних у сп’янінні дітей склали протокол за статтею 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння).  Їм загрожує штраф. 

Ювенальні правоохоронці притягнули до відповідальності батьків хлопчика, молодшої з дівчат та опікуна іншої дівчинки. На них складено адмінпротоколи за частиною 1 статті 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Нині життю дітей нічого не загрожує.

"Час Чернігівський" писав про таке:

ДжерелоПоліція Чернігівської області

Схожі новини

Купують у людей насіння гарбуза, соняшника, горіхи, кролячі смушки

22 ЖОВТНЯ 2025, 21:16

Три автобуси возять дітей у школу із 13 сіл: один інклюзивний

22 ЖОВТНЯ 2025, 18:54

Фото

Як оговтується прикордонний район після двох ударів по енергооб'єктах

22 ЖОВТНЯ 2025, 18:02

Російські дрони забрали життя у 38-річного лісівника з півночі Чернігівщини

22 ЖОВТНЯ 2025, 16:16

У Львові на честь загиблої захисниці-чернігівки висадили незвичайне дерево

22 ЖОВТНЯ 2025, 15:24

Ворог обстріляв усі громади прикордонного району - люди знову без світла

22 ЖОВТНЯ 2025, 14:02

Вiдео

Чернігів добу був без світла: де і як чернігівці заряджали телефони та ліхтарики

22 ЖОВТНЯ 2025, 13:26

ТОП-переглядів