НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

05 ГРУДНЯ 2023, 17:11

2855

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили розслідування справи про одержання 85 тисяч доларів неправомірної вигоди народним депутатом України.Про це повідомляють прес-служби органів. Мова йде про нардепа з Чернігівщини Анатолія Гунька.

«1 грудня 2023 року прокурором САП та детективами НАБУ завершено досудове розслідування та відкрито стороні захисту матеріали кримінального провадження стосовно народного депутата та його спільника, викритих на одержанні неправомірної вигоди за надання приватному підприємству в оренду державних земель. Матеріали стосовно ще однієї особи виділені в окреме провадження у зв'язку з її розшуком», – інформують у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

За даними слідства, народний обранець (одночасно – голова Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях Національної академії аграрних наук України) запропонував підприємцю отримати під обробку землю, яка перебувала у постійному користуванні держпідприємств. За кожен гектар землі та неперешкоджання своїй діяльності аграрій мав надати 130 доларів США неправомірної вигоди.

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

«В результаті досягнутих домовленостей, за надання для обробки земель площею 1700 га одного з державних підприємств сума неправомірної вигоди становила 221 тисячу доларів США. З них 85 тисяч доларів США підприємець мав передати авансом до початку обробки. Під час передачі цих коштів нардепа і двох його спільників викрили «на гарячому». Того ж дня йому повідомили про підозру. Розслідування вказаних фактів розпочато за заявою підприємця», - повідомляють у НАБУ.

Матеріали стосовно іншого спільника, який на даний час перебуває у розшуку, виділені в окреме провадження.

Автор: Віталій НАЗАРЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Лейла і Стефан: які незвичні імена давали дітям на Чернігівщині у 2026 році

30 ЛИПНЯ 2026, 17:03

Не підтвердив публічно законність інвалідності: що відомо про справу чернігівського прокурора

30 ЛИПНЯ 2026, 15:56

У Білорусі заговорили про відновлення знищеної вежі мобільного звʼязку у 200 км від кордону з Чернігівщиною

30 ЛИПНЯ 2026, 14:48

Без черг і операторів: Укрпошта запустила новий сервіс на Чернігівщині

30 ЛИПНЯ 2026, 13:28

«На бойовій частині був знак радіації»: на Чернігівщині енергетик знайшов уламки дрона

30 ЛИПНЯ 2026, 11:50

Повернувся з роботи й не встиг заїхати у двір: 37-річний чоловік загинув від удару «шахеда»

30 ЛИПНЯ 2026, 10:47

У прикордонній громаді оголосили жалобу: через рік невідомості додому повернули тіло військового

30 ЛИПНЯ 2026, 09:21

ТОП-переглядів