На живодерку з Крут чекає кількатисячний штраф та конфіскація тварин, а на Лорда - нові господарі

11 СІЧНЯ 2024, 13:00

2162

На живодерку з Крут чекає кількатисячний штраф та конфіскація тварин, а на Лорда - нові господарі

Альона Самойленко, яка морила голодом собаку

Ніжинські поліцейські притягнули до відповідальності місцеву жительку за жорстоке поводження з собакою, йдеться у повідомленні поліції району.  

Поліцейські звернули увагу на проблемну ситуацію після того, як у соцмережах розгорівся скандал. Дівчата-зооволонтерки виклали відео з молодою жінкою на імʼя Альона Самойленко (нині її профіль у соцмережах закритий), яка морить голодом власного собаку. Пост та новина, зокрема, опублікована у «Часі Чернігівському», отримали швидке поширення - тисячі репостів, тисячі гнівних коментарів. Волонтери вилучили собаку і нині займаються його лікуванням - песика назвали Лордом. 

Зооволонтерка Ксенія Кріль 10 січня писала, що в Крутах під Ніжином морять голодом песика, не просто морять, а взагалі не годують. Про нещасну собаку їй повідомили сусіди, які переживали за долю тварини. 

«Сусіди сварились з горевласницею, на що та відповіла: «я не збираюся його годувати, я хочу, щоб він помер». Уявляєте пес на цепку, зовсім без їжі та води, тобто це кості та шкіра і повільна смерть! Ми відразу виїхали навіть не думали, що немає куди забирати…Люди, господи, те що ми побачили це просто жесть. Я навіть забула, що за таке можна просто уби....ти і то цього буде замало».

Песика забрали в авто, хоча відчепити тварину було не так просто, ланцюг закручений просто навколо шиї, без нашийника. 

Волонтери у коментарях стверджували, що кілька разів зверталися до правоохоронців, однак по лінії 102 жодних звернень не зафіксовано, інформує поліція. 

Одначе реагуючи на суспільний резонанс, поліцейські Ніжинського райуправління поліції склали адміністративні матеріали на горе-власницю за статтею 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення (жорстоке поводження з тваринами), що тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-5100 грн) з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.

Волонтерка Ірина Павлова-Кустова у коментарях поділилася свіжими новинами про Лорда. 

Він потроху починає їсти, пити, сьогодні навіть спробувала дати йому вітаміни, він почав випорожнюватися, так-так, все буде добре, ми приведемо його у чудовий стан, підлікуємо, і його вже навіть чекають в родині, так що все буде добре.

"Час Чернігівський" раніше писав про це:

 

 

Схожі новини

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

Бізнесмен живе з колишньою дружиною депутата: подробиці стрілянини у Прилуках

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:50

Обстрілів за тиждень поменшало: ситуація на прикордонні Чернігівщини

15 ЧЕРВНЯ 2024, 08:13

У Чернігові поховали 25-річного загиблого на війні бійця

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:46

«Кину матюкатися у фейсбуці» - як волонтер з Чернігівщини привертає увагу до зборів на ЗСУ

14 ЧЕРВНЯ 2024, 18:14

У Чернігівській області зʼявилися 14 нових магазинів. Які та де

14 ЧЕРВНЯ 2024, 17:12

Неврологічне відділення в Корюківці розширилося, але черги на лікування не зникли. Хворі їдуть з усіх сусідніх громад

14 ЧЕРВНЯ 2024, 16:31

ТОП-переглядів