На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

21 ВЕРЕСНЯ 2023, 15:07

1589

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Снайперський комплекс «Чернігів»

Снайперський комплекс «Чернігів» передано снайперу Сил оборони України. Таким чином Чернігів став десятим містом країни, яке доєдналось до проєкту «Гвардія Помсти». Для того, щоб це сталося напередодні Дня міста, було докладено чимало зусиль великої кількості людей. Окрім народного збору на саму зброю – далекобійну гвинтівку Рюгер у 338 калібрі, на яку збирали кошти містяни та їх друзі, паралельно йшли збори на її обладнання. 

Приціл з моноблоком, сошки та глушник, - все це коштує разом значно дорожче, ніж сама гвинтівка. Але з цим допомогли люди з усієї країни. Були надходження і вид тих, хто за кордоном. Особливо допомогла спільнота NAFO. Як зазначають волонтери Юрій Чорноморець та Дмитро Батищев, єдність народу проявляється саме у таких зборах, коли широка географія  «донатів небайдужості» разом із щедрими внесками створюють гвинтівку від конкретного міста. 

Снайперський комплекс «Чернігів» іде на фронт

Кожна гривня має і практичне, і символічне значення. Але головне, що снайпери отримують зброю з рук народу. Сучасну. Далекобійну. Зброю гарантованого знищення ворога і порятунку сотень життів захисників України. До речі, снайперський комплекс «Чернігів» в День народження міста  буде вже на фронті. 

Безумовно, без активних помічників, підняти такий проєкт  неможливо. Зазвичай, у кожного збору є амбасадор – людина, яка активно долучає інших, створюючи своєрідне ком’юніті, яке своїми діями пришвидшує збір.

У випадку з Черніговом такою людиною стала Юлія Струк, яка хоч і вже давно не мешкає у місті, але місто «ЧЕ» має постійну прописку в її думках і серці.

Кожне місто України може створити в рамках проєкту «Гвардія Помсти» свою власну снайперську зброю для снайперів ЗСУ і інших підрозділів. Для цього потрібні лише три складові: ініціатива, відповідальність та енергія дій.

"Час Чернігівський" писав про війну в Україні:

Схожі новини

«Може, хтось і дідову могилку догляне»

27 ТРАВНЯ 2024, 18:40

У Ріпках працюватиме суддею СБУшник з Ірпеня

27 ТРАВНЯ 2024, 17:27

​Роман Насіров виходить із СІЗО: невідомі добродії внесли 55 млн грн застави

27 ТРАВНЯ 2024, 16:21

На Чернігівщині запрацювала соціальна перукарня

27 ТРАВНЯ 2024, 15:21

У прикордонній громаді орудували вандали

27 ТРАВНЯ 2024, 14:09

Вiдео

Громади Чернігівщини допомагатимуть ветеранам

27 ТРАВНЯ 2024, 13:05

Міський голова Мени показав, де нині служить на Донеччині

27 ТРАВНЯ 2024, 12:49

ТОП-переглядів