Молодому героїчному офіцеру назавжди 21: із Андрієм Юрченко попрощалися в рідному Чернігові

Вер 08, 13:13

2350

Андрій Юрченко

Молодий офіцер з Чернігова загинув на Запоріжжі. Андрій Юрченко цього року закінчив військову академію Сухопутних військ, отримав звання лейтенанта.

Навесні проходив навчання у королівській школі артилерії у Великобританії. Бойове хрещення прийняв в боях за Бахмут вже у травні. Андрію довірили командувати самохідною артилерійською батареєю. За успішне виконання завдань був відзначений нагрудним «Срібним хрестом».

Останнім часом його підрозділ визволяв Запорізьку область. Допоміг звільнити Роботине. Офіцер отримав іменну зброю.

30 серпня під час розвідки машина комбата потрапила під ворожий артобстріл. Приїхали з фронту попрощатися з командиром і його побратими.

"Знайомі з ним з весни. Прийшов лейтенантом до нас з академі. Випустили достроково. Ми є самохідний дивізіон. За 4 місяці, навіть більше, багато відпрацювали з ним. Комбат поїхав обирати нові позиції. І попали під обстріл, снаряд потрапив у машину і обидва загинули", - розповідає Володимир, побратим.

Володимир

"Не можна замінити... Яка б людина не прийшла замість нього - не можна замінити. До всіх зміг найти підхід. З кожним поспілкувався. Дуже щирий. Я саме телефоніст комбата, тому в основному працювали поруч, виконували команди. Запорізький напрямок - тяжчий, ніж бахмутський. У Бахмуті було легше. На Запоріжжі: то в ми в наступі, то вони, по-різному буває", - каже Дмитро, побратим.

Дмитро

"Нема такого дня, хвилини, секунди, щоб він був не правий, чи щоб погане комусь сказав. Він був за справедливість. Достойним бути комбатом батареї", - каже Інна, побратимка.

Попрощалися з героїчним офіцером у рідному Чернігові. Андрію Юрченку назавжди залишиться 21...

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Замість підстанцій та котельні хотіли багатоповерхівку і ТРЦ: Чернігівська міська рада порушила Регламент, бо зайшла мова про землю

Жов 04, 23:58

Пряма мова

Православні свята: день пам’яті св. князя Михайла та боярина його Федора

Жов 03, 20:39

Крокодил у придеснянських озерах: продовження історії

Жов 03, 18:17

Владислав Ситник із Менської громади возить військових на броньованому «Хаммері»

Жов 03, 15:33

У Коропській громаді – новий сімейний лікар-ендокринолог із Запоріжжя

Жов 03, 13:54

Продав трактор, щоб купити сину... баян! За 5 тисяч доларів

Жов 03, 12:35

У Менській громаді працює нова система оповіщення

Жов 03, 11:50

ТОП-переглядів