На Чернігівщині затримали жінку за торгівлю гранатами

07 КВІТНЯ 2025, 10:47

1530

Чепурний Арсен

На Чернігівщині затримали жінку за торгівлю гранатами: їй загрожує до 7 років тюрми

На Чернігівщині затримали жінку за торгівлю гранатами

Співробітники Ніжинського районного управління поліції затримали 44-річну місцеву мешканку, яка організувала канал збуту боєприпасів та підозрюється у продажі 30 гранат РГН. Зловмисниці загрожує до 7 років ув’язнення. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

До оперативників кримінальної поліції Ніжинщини надійшла інформація про те, що мешканка Ніжина торгує зброєю та боєприпасами. Поліцейські встановили, що жінка причетна до збуту 30 гранат.

Після документування чергового факту збуту вибухонебезпечних боєприпасів співробітники кримінальної поліції Ніжинського райуправління затримали зловмисницю.

В ході проведення санкціонованого обшуку в оселі фігурантки поліцейські виявили 3 гранати РГН, понад 500 набоїв до автоматичної зброї, грошові кошти та мобільний телефон.

Усе вилучене направлено на проведення експертних досліджень. Зловмисницю затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Наразі слідчий поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури повідомив зловмисниці про підозру за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 7 років.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

Фото

Як мама 4 дітей за 9 місяців «винянчила» «пʼяту дитину» - свій блог у фейсбуці на 16 тис підписників про сільське життя

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:21

Пішов у СЗЧ та забив матір до смерті

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:30

На готель «Ніжин» за 800 тисяч доларів покупця не знайшлось: продають частинами

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:41

Фільмувала залізницю для росіян: рішення суду по шпигунці з Ніжина

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:00

Росіяни поцілили по школі на Чернігівщині

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:17

Політична розправа: що каже президентка університету, яку підозрюють у схемі з відстрочками

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 09:20

Графіки обмежень електрики по Чернігівщині 7 березня: є черги без відключень

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 08:40

ТОП-переглядів