На Чернігівщині від російських окупантів звільнили село

10 БЕРЕЗНЯ 2022, 23:15

2135

На Чернігівщині від російських окупантів звільнили село

Карта Google

У четвер, 10 березня, на Сіверському напрямку звільнили населений пункт у Куликівській громаді Чернігівської області.

Додатково повідомляється, що в районі населеного пункту Шестовиця Чернігівської області окупанти шукають спосіб здатися в полон.

У четвер загарбники зосередили зусилля на розповсюдженні дезінформації та пропаганди по всіх наявних інформканалах.

"Незважаючи на те, що особовий склад збройних сил РФ, який знаходиться на території України, ізольований від об’єктивної інформації, відомості про реальний ганебний для Росії стан речей до них все ж таки надходять. Серед військовослужбовців ширяться чутки про неспроможність міністерства оборони РФ виплачувати грошове забезпечення через дії санкцій, що в свою чергу деморалізує особовий склад окупаційних підрозділів", - зазначили в Генштабі.

Джерелооперативна інформація Генштабу ЗСУ станом на 18 годину

 

Схожі новини

Інтерв’ю

Східний макрорегіон Укртелеком: масштабна розбудова оптики попри виклики війни

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:45

Військове містечко Лукашенка у 37 км від кордону з Чернігівщиною: перші подробиці

23 ЧЕРВНЯ 2026, 12:38

Не стало відомої науковиці: її здоровʼя підірвала блокада Чернігова

23 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

"Батя" на щиті: громада прощатиметься з "людиною-легендою" та батьком трьох доньок

23 ЧЕРВНЯ 2026, 09:21

У громаді попередили, що самовільне підвищення плати за проїзд в автобусі перевізником - незаконне

23 ЧЕРВНЯ 2026, 08:44

Росіяни двічі поцілили в енергообʼєкт: дві громади на Чернігівщині без електрики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 21:37

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

ТОП-переглядів