На Чернігівщині керівник резервуарного парку викрав дизель на пів мільйона

25 СЕРПНЯ 2025, 14:20

3787

Чепурний Арсен

На Чернігівщині керівник резервуарного парку викрав дизель на пів мільйона

На Чернігівщині керівник резервуарного парку викрав дизель на пів мільйона. Фото ШІ

Прокурори Ніжинської окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно працівника приватного підприємства. Його обвинувачують у привласненні чужого майна, вчиненому у великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).

Слідство встановило, що начальник резервуарного парку компанії, яка має мережу автозаправних станцій, вирішив привласнити пальне, яке перебувало у його віданні та фактично належало підприємству. 

Обвинувачений протягом лютого-березня 2025 року зливав у заздалегідь підготовлені ємності дизельне пальне з паливних резервуарів у Ніжинському районі, до яких мав прямий доступ під час виконання своїх функціональних обов’язків.  

Зловмиснику вдалося привласнити понад 8 тонн дизельного пального, спричинивши підприємству збитків на суму понад 480 тис. грн. 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Відділення поліції №2  (м. Бобровиця) Ніжинського РУП ГУНП в Чернігівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Ніжинська окружна прокуратура

"Час Чернігівський" писав про таке: На Чернігівщині «чорні» лісоруби завдали збитків на понад 4,4 мільйона гривень

Схожі новини

Гранатовий — для гемоглобіну, а мандариновий — для настрою: на ринку чавлять сік перед очима покупця

05 ЛИПНЯ 2026, 22:17

Пряма мова

Іван Ващенко: чому Чернігівщина не обирає нейтральні назви вулиць

05 ЛИПНЯ 2026, 19:59

Вікторія Никитенко приїхала на могилу загиблого на війні чоловіка: на кладовище впав збитий "шахед"

05 ЛИПНЯ 2026, 16:50

Вiдео

Фіктивне навчання для відстрочки: рішення апеляційного суду

05 ЛИПНЯ 2026, 15:25

Ексголова ОДА розповіла, що їй подарували на день народження

05 ЛИПНЯ 2026, 13:18

Вiдео

Школярі Іванівки чекають на нову їдальню: що зараз із будівництвом за 20 млн грн

05 ЛИПНЯ 2026, 11:55

Вступна кампанія на Чернігівщині: важливі дати у липні та що не можна пропустити

05 ЛИПНЯ 2026, 08:32

ТОП-переглядів