На Чернігівщині ажіотаж на закордонні паспорти ти водійські посвідчення пішов на спад

18 ЛИСТОПАДА 2022, 10:27

1371

Чернігівка Олена прийшла обміняти водійське посвідчення та техпаспорт. Дивується великій кількості бажаючих отримати послуги у Сервісному центрі.

"Багато водіїв, багато машин, багато часу займає. Є електронна черга, плюс жива, рано приходять займати чергу, багато людей, багато місць, щоб отримати талончик. Можна ходити кожен день, а обмін швидко. Отримав талончик прийшов і швидко", - каже Олена.

У Сервісному центрі МВС в області кажуть, шо намагаються спрощувати процедуру отримання, обміну та відновлення документів. Нещодавно запрацював сервіс отримання посвідчення поштою або ж замовити доставку додому.  Цього року справді багато бажаючих чернігівців отримати водійське посвідчення. На то є різні причини. Власниками стали вже - 3 тисяч жителів Чернігівщини.

"Спостерігається тенденція, що зараз абітурієнтів – більша половина жінки, бо прийшло розуміння, що треба навчитися керувати. Ситуації різні бувають і не зовсім позитивні в наш час", - коментує Людмила Тютіна, керівниця РСЦ МВС в Чернігівській області.

На закордонні паспорти на Чернігівщині теж спостерігався ажіотаж, стверджують в міграційній службі. Але він вже минув. Зараз ситуація спокійна.  

"Станом на сьогодні внутріщніх паспортів оформлено - 21 тисяча, закордонних – 41 тисяча, в попередньому році – закордонних було близько 30 тисяч, то маємо збільшення на 10 тисяч. ID- карток – навпаки минулого 30 тисяч, на сьогодні - 21 тисяча, піком був серпень", - каже Ксенія Лук’янець керівниця управління ДМС в Чернігівській області.

Через небезпеку обстрілів прикордоння деякі територіальні підрозділи міграційної служби досі не відновили роботу. Послуги можна отримати у великих містах області. У Сервісного центру усі віддення наразі працюють. А у віддалені райони області курсує мобільний сервісний центр.

"Час Чернігівський" повідомляв, коли цифрові паспорти стали знову доступні в Дії.

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів