Міськрада збирається підняти вартість проїзду до 20 гривень?

26 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:25

5010

Василенко Соломія

Міськрада збирається підняти вартість проїзду до 20 гривень?

Фото ілюстративне

На сайті Бобровицької міської ради — проєкт рішення про підвищення вартості проїзду. До 20 гривень! А було 15.

Тим часом перевізники з’ясовують у судах, хто буде возити жителів Бобровиці та навколишніх сіл. Традиційно більшість міських маршрутів обслуговував Сергій Баранчук. Два роки тому 8 березня на три маршрути став новий  перевізник — ПП «Універсал-Транс». Ця ж фірма працює тепер і в Носівці.

— Я виграв п’ять судів, — каже Сергій БАРАНЧУК. — Збираюся повернути міські маршрути «Цукровий завод – вокзал» та «Бобровиця – Браниця».

— Якщо повернетесь, будете піднімати вартість проїзду?

— Улітку пасажирів менше. Пересідають на велосипеди. Підняти вартість, щоб возити повітря? Спершу треба повернутися, тоді й порахую.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга ГРИЩЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

На Чернігівщині росіяни розбомбили АЗС: водіям нагадали про запас пального

06 ЧЕРВНЯ 2026, 21:27

Після кожного бою Олександр Усик приїздить у село на Чернігівщині

06 ЧЕРВНЯ 2026, 19:03

Пряма мова

Сергій Зосименко: "Якщо хтось витрачає 160 тис доларів, щоб тебе вбити - ти чогось вартий"

06 ЧЕРВНЯ 2026, 16:11

Удова чернігівського ресторатора відкрила вже третій заклад у Житомирі: як ідуть справи

06 ЧЕРВНЯ 2026, 14:06

«Мамо, я тебе обрадую»: замість медалей — премія

06 ЧЕРВНЯ 2026, 12:05

«Відьмина трава» чи ліки? Медик попередив про небезпеку чистотілу

06 ЧЕРВНЯ 2026, 11:16

Чоловік з Чернігівщини будує каналізації з покришок

06 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

ТОП-переглядів