Мак повертається. Не без допомоги чернігівців

11 СЕРПНЯ 2022, 21:08

2269

Мережа фаст-фуду McDonald’s таки відновить свою роботу в Україні. Щоправда, далеко не скрізь. Поновлення роботи бренду, який вийшов з рф, стало можливим завдяки уродженці Чернігова першій віце-прем’єрці та міністерці економіки Юлії Свириденко.

Як повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, спочатку запрацюють заклади у столиці та на заході України.

Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається, зауважив головний дипломат країни.

- Як ви знаєте, ми вели довгі переговори і переконували McDonald‘s відновити роботу в Україні. Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка усім, хто долучився до цієї адвокації у США та в Україні, зокрема, моїй колезі по уряду Юлії Свириденко.

Адже справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців. Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни.

Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України, - дещо пафосно виклав свою думку Кулеба у фейсбуці.

Перша-віце-прем‘єрка, чернігівка Юлія Свириденко коротко підсумувала - компанія має надзвичайну вагу в Україні. А ще це потужний інвестор.

«Відкриття мережі McDonald’s – це про:

- десятки тисяч робочих місць для українців

- сплату податків до державного бюджету

- інвестиції у розвиток нашої держави – за останні 20 років компанія інвестувала майже $300 млн в Україну.

І головне – це важливий знак для міжнародного бізнесу, що робота в Україні можлива та перспективна, незважаючи на війну.

Дякую керівництву компанії McDonald’s, яке демонструє впевненість у стійкості України та готовність бути частиною відновлення нашої економіки», - пише Свириденко.

24 лютого компанія повідомила, що призупиняє роботу ресторанів в Україні через війну.

З того часу співробітники, франчайзі та постачальники працювали у гуманітарній сфері: надавали допомогу співробітникам та іншим українцям.

Компанія постачала медичні засоби в лікарні, надавала продукти харчування, захисникам зокрема. А ще у McDonald’s продовжили виплачувати зарплати понад 10,000 співробітникам.  

«Підтримка наших людей в Україні продовжує залишатися для нас пріоритетом номер один. Ми багато спілкувалися з нашими працівниками, які висловили велике бажання повернутися до роботи та побачити, як наші ресторани в Україні знову відкриються, де це можна зробити безпечно та відповідально. В останні місяці віра в те, що це додасть невелике, але важливе відчуття нормальності, зміцнилася. А українські посадовці зазначали, що підприємства, які відновлять роботу, підтримають місцеву економіку та український народ», - інформують у прес-службі компанії.

Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, компанія вирішила запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу.

Протягом кількох наступних місяців разом з партнерами будуть займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки колективів і клієнтів.

Читати також: Російська армія зруйнувала іноземне підприємство «Пласт-бокс» і завдала мільйонних збитків екології Чернігова

Схожі новини

Вiдео

Підірвали банк у Чернігові і втекли: поліція показала відео затримання грабіжників

30 ТРАВНЯ 2024, 19:33

Весняна посівна на фініші: аграрії Чернігівщини - у трійці лідерів

29 ТРАВНЯ 2024, 17:22

Фото

Перша віцепремʼєрка-чернігівка на виставці пожтехніки мимоволі прорекламувала продукцію з Прилук

29 ТРАВНЯ 2024, 16:41

Фото

Публічний простір з'явиться у громаді на Чернігівщині. Над концептом працює дизайнер

29 ТРАВНЯ 2024, 15:23

Фото

Учениця викраденого рашистами Анатолія Сірого зі Сновщини мріє про волейбольний турнір на його честь

29 ТРАВНЯ 2024, 14:15

Мріє зберегти школу та запрошує сім’ї з дітьми. Читайте у "Віснику"

29 ТРАВНЯ 2024, 13:23

Корейська "швидка" рятує життя у прикордонній громаді

29 ТРАВНЯ 2024, 12:37

ТОП-переглядів