«Light Balance Kids з учасником-чернігівцем розповіли про те, як готувалися до шоу «America’s Got Talent»: мали усього 5 днів на тренування

10 СІЧНЯ 2023, 15:06

1604

Колектив, який здійснив неймовірне: удруге «порвав» найпопулярніше талант-шоу планети - розповів про подробиці свого потрапляння у фінал «America’s Got Talent». Київсько-чернігівський денс-гурт «Light Balance Kids» побував у гостях телеканалу 1+1 і розказав ведучій Марічці Падалко деякі секрети свого успіху. 

Сам запис виступу відбувся восени, хоча глядачам його показали у січні.

За словами підлітків, про те, що вони можуть отримати золоту кнопку від Хові Менделя, вони не думали. Тож, конфетті для них стало повною несподіванкою. Хтось від емоцій не стримався і впав просто на підлогу.

Хоча шлях до тріумфу був непростим - через повномасштабні бойові дії учасники роз'їхалися по всій Європі: хтось до Німеччини, як, наприклад, чернігівець Кирило Грек, хтось до Львова, хтось у Варшаву та у Британію. Окрім того, одна з учасниць 35 днів разом з батьками провела в окупованому Мотижині під Києвом. Тож, тренування і підготовка спочатку були віртуальні, а потім - протягом 5 днів - вже безпосередньо в Америці.

Двоє дівчат Марина Зайцева та Маша Гонюкова давали коментарі по відеозв‘язку. Саме тато Марини нині на фронті, доти служив у столичній теробороні, танцівниця каже, що регулярно зідзвонюватися немає змоги, але тато бачив виступ і навіть встиг розказати про свої враження.

- Коли він подзвонив, то це були сльози гордості, він сказав, що дуже пишається мною. Насправді, з ним важко бачитися з осені, коли він пішов служити, ще й за своїм бажанням. Але, на жаль, так треба було, - говорить Марина Зайцева.

У Маші Гонюкової на війні загинув дядько. Цю тему вона не коментує, говорячи що це дуже боляче.

Окрім, власне, танцівників, у колективі є й чимало техперсоналу, зокрема, дизайнери. Один з них створював графіку для танцю буквально під обстрілами і без світла в Києві. Танцівники говорять: якби не його героїчна праця - їхнього тріумфу у США могло б і не бути.

Неймовірні світлові костюми - теж дуже технологічні, а ще працюють на акумуляторах. Спеціальні сценічні риштування для номеру створювали уже безпосередньо в Америці.

Усе це разом з костюмами - креатив двох директорів проєкту Микити Сухенка та Дениса Балдіна. Удвох вони заснували дорослий Light Balance 10 років тому у Дніпрі.

Тоді Денис Балдін, професійний спортсмен і багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу, звернувся до свого друга Микити Сухенка, інженера-електроніка та програміста за фахом, з ідеєю виготовити світловий костюм ніндзі для його виступу, розповідали вони тоді «Голосу Америки».

Спільними зусиллями вони розробили ефектний костюм. Після цього виникла ідея залучити більше людей і робити світлове шоу.

У проєкту є хореографи. Використовуються сучасні танцювальні стилі: hip-hop, house, locking, popping. Денис Балдін досі бере участь у виступах, але в більшості випадків не в костюмі – асистує хлопцям у темряві, допомагає з реквізитом.

Над дизайном, пошиттям і пайкою костюмів працюють командою: електролюмінесцентний та волоконно-оптичний дріт і світлодіоди є основними елементами.

Також розробили та виготовили систему безпровідного управління костюмами, яка є «серцем» кожного костюму. Для кожного виступу створюється програма (паралельно з хореографією), в якій прописується ввімкнення/вимкнення кожного костюму в конкретний момент часу. З допомогою програмного забезпечення, створеного хлопцями, відбувається складна синхронізація костюмів і музики.

Інший важливий для колективу нюанс - чудове володіння англійською. Як з‘ясувалося, це один з базових скілів, які практикують у LBK.

Чернігівець Кирило Грек каже:

- Англійська - це наш особистий скіл. Бо всі розуміють, що англійська мова в майбутньому нам допоможе. І кожен з нас ще окремо її вчить: у школах, у репетиторів, тому що кожен з нас розуміє: англійська повинна бути.

Більшість учасників-підлітків проживають за кордоном, навчаються, інколи дають там танцювальні майстер-класи, але всі мріють про те, коли можна повернутися додому. Жоден з них не планує будувати кар‘єру за кордоном.

Щоправда, батьки поки не пускають нащадків додому, кажучи, що ще треба почекати, доки війна не завершиться.

Також на черзі у LBK виступ у фіналі шоу «America’s Got Talent», та коли саме він відбудеться - ще невідомо. Однак, танцівники готуються до нього вже зараз, обіцяють показати зовсім новий неймовірний номер, сюжет і хореографію якого тримають у секреті.

"Час Чернігівський" писав про цей колектив: Підлітковий танцювальний колектив з України з учасником-чернігівцем став фіналістом проєкту «America’s Got Talent».

Схожі новини

Допомога підрозділу, який воює на найгарячішому напрямку

27 ЛЮТОГО 2024, 22:09

Помер після поранення у бою: у громаді на Чернігівщині попрощались із бійцем ЗСУ

27 ЛЮТОГО 2024, 20:34

Інтерв’ю

На Чернігівщині волонтери при храмі роблять грілки для військових … із тирси

27 ЛЮТОГО 2024, 19:33

Вiдео

На Чернігівщині діють центри захисту від домашнього насильства: як це працює?

27 ЛЮТОГО 2024, 18:31

Фото

Культове американське видання The NewYorker зняло документалку про чернігівську тіктокерку

27 ЛЮТОГО 2024, 17:20

Попався вдруге: на хабарі затримали високопосадовця із Чернігова

27 ЛЮТОГО 2024, 16:56

На Чернігівщині значно поменшало вагітних. Чому?

27 ЛЮТОГО 2024, 16:21

ТОП-переглядів