Латвія допомогла відновити підприємство у Чернігові, де працюють люди з інвалідністю

Лис 27, 18:27

1000

Будівля фабрики товариства глухонімих у Чернігові була пошкоджена внаслідок бомбардування стадіону, який знаходиться неподалік. У приміщенні вилетіли вікна, продірявило дах. Однак підприємство, на якому працюють люди з інвалідністю, не залишили на одинці з лихом. Руку допомоги простягнула Латвія, яка профінансувала заміну вікон.

"Ми розуміли що зима на підході і якщо будівля без вікон то ніяка робота не можлива. підказка була з боку ова. тут заняті любди інваліди роблять важоиву роботу", - каже Ілгварс Клява Посол Латвії в Україні.

На підприємстві глухих наразі є замовлення, в тому числі і для потреб ЗСУ. В нинішніх складних умовах це дуже важливо. І навіть вимкнення світла не можуть зламати бажання цих людей допомогати українським захисникам.

"У нас працюють інваліди по слуху і підприємство їх родина вони приходять не тільки працювати, послпілкуватися допомогти один одному це важливо для них", - розповіла Людмила Зубрицька, директорка підприємства УТОГ.

Посол Латвії в Україні Ілгварс Клява на Чернігівщини – завжди бажаний гість. Латвія – хоча і невелика країна, та робить неоцінений внесок у відновлення Чернігівщини.

"Країни Балтії дуже багато допомагають. Латвія - флагман допомоги дуже дякую", - В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА, - Це дуже важливо для Чернігівщини. Яка постраждала максимально: знищені і зруйновані тисячі будвельі комунікацій, і це потрібно швидше відновити.

Посол Латвії запевняє, що підтримка України і Чернігівщини триватиме і надалі. Його країна докладатиме всіх зусиль, аби наблизити нашу перемогу.

Також Ілгварс Клява побував у селі Ягідне. Тут завдяки будматеріалам, які надала Латвія, вдасться відремонтувати сім приватних осель.

"Час Чернігівський" писав про допомогу латвійців: Латвія зголосилася допомагати відбудовувати Чернігівщину: вже виділено гроші.

Схожі новини

Вiдео

Є шанс врятувати Ялівщину від забудови: чи дослухається мерія Чернігова?

Лют 08, 23:37

Скільки мільйонерів у Чернігові?

Лют 08, 18:18

Майбутня педагогиня із Прилук вчинила спробу самогубства

Лют 08, 16:06

Четверо загинули, а Сергій вижив. Про мати-суддю, яка розшукує сина. Анонс «Вісник Ч» на 9 лютого

Лют 08, 15:25

Вiдео

Веломайстер Євгеній Плакса полагодив сотні велосипедів для медиків, волонтерів та соцпрацівників Чернігівщини

Лют 08, 14:35

Чилійський архітектор презентував концепцію відновлення Будинку культури в Іванівці

Лют 08, 13:51

Угоди тижня: новий міст через Десну та утримання доріг у Чернігові

Лют 08, 13:17

ТОП-переглядів