Крилата ракета: СБУ показали, чим росіяни ударили по Чернігову

21 СЕРПНЯ 2023, 18:55

3950

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за фактом ракетного удару по драмтеатру в Чернігові, вже встановлено, що російська армія застосувала по цивільному об’єкту ракетний комплекс "Іскандер". 


Як відомо, Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом російського ракетного удару по центру Чернігова за 438 статтею Кримінального кодексу (порушення законів та звичаїв війни). 

З метою об’єктивного та максимально повного розслідування цієї трагедії слідчі СБУ здійснюють цілий комплекс слідчих та оперативних заходів. Вони збирають відповідну доказову базу, опитують свідків тощо. 

СБУ попередньо встановила тип російської ракети, якою ворог вдарив у суботу по цивільній будівлі. Це ракета 9М727 (крилата ракета наземного ракетного комплексу "Іскандер").

Крилата ракета: СБУ показали, чим росіяни ударили по Чернігову

Ракета над Черніговом у момент атаки. ФОТО, НАДАНЕ "УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВДІ" СБУ

Джерело: Українська правда

"Час Чернігівський" писав про удар терористів по Чернігову: Російська ракета поцілила у центр міста. Відео з місця подій

Схожі новини

Офіс Генпрокурора прозвітував: армії передали майна та коштів на 1,5 млрд грн

12 СЕРПНЯ 2026, 17:42

Фото

Мільйони на укриття і термомодернізацію: як Ніжинщина готує школи до нового навчального року

12 СЕРПНЯ 2026, 17:13

«Пакунок школяра» на Чернігівщині: як отримати 5 тис грн на першокласника

12 СЕРПНЯ 2026, 16:29

Чи є туризм у прикордонній Чернігівщині? Офіційні цифри за І половину 2026-го

12 СЕРПНЯ 2026, 14:22

71-річний чоловік розмалював автобусні зупинки в громаді

12 СЕРПНЯ 2026, 12:46

Побачили далеко світло. Думали, електричка йде… Читайте у "Віснику Ч"

12 СЕРПНЯ 2026, 11:12

Суддя з Ніжина подав у відставку

12 СЕРПНЯ 2026, 10:54

ТОП-переглядів