Козелецькі волонтерки організували відпочинок для дітей у Карпатах

Чер 29, 10:09

502

Козелецькі волонтерки організували відпочинок для дітей у Карпатах

Фото: Козелецька селищна рада

Вчителька біології Тетяна Єркіна та приватна підприємиця Оксана Тополь з Козельця вирішили допомогти дітям з Чернігівської області відірватися від переживань, пов’язаних з війною. Тож, зібравши групу з 16 дітей віком 10 –17 років, тиждень жили разом з ними у наметовому містечку селища Ворохта Івано-Франківської області. Про це повідомляє Козелецька селищна рада.

Жінки самі захоплюються туризмом, тому для дітей підготували відповідні розваги.

«Разом з дітьми встановлювали намети. Ми проводили краєзнавчо-пізнавальні квести та нагороджували учасників символічними призами. Діти дуже раділи. Робили екскурсії по Ворохті, зокрема ходили до мостів-віадуків. Більшість з дітей ніколи не бували в горах», - розповідає Тетяна Єркіна.

 «Також у нас була екскурсія  до Яремча – це скелі Довбуша, водоспад. Була туристична стежина: ми обоє інструкторки з туризму, ми везли з собою системи, карабіни, мотузки, проводили для дітей змагання з туризму: долання переправи через річку наприклад. Не кожна дитина таке робила. Їм було цікаво», - додає Оксана Тополь.

У поході діти готували на багатті. З продуктами та частиною необхідного інвентарю для юних туристів групі з Чернігівщини допомогли на місці.

 «Завдання тилової території – стати хорошим партнером для військових та надійним товаришем для людей, які прибувають до нашої області. Важливо, щоб сьогодні там, де не ведуться бойові дії, діти могли розслабитися. Карпати дають таку можливість, діти набираються енергії. Ми привезли продукти та каремати для дітей з Чернігівщини. Ця маленька частинка допомоги дала можливість їм почувати себе комфортніше», - каже Юрій Стефанчук, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

Колегам за підтримку подякував Микола Силенко, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ:

"Ми щиро вдячні нашим колегам за допомогу. Асоціація міст завжди готова підтримувати будь-які ініціативи стосовно оздоровлення дітей у постраждалих громадах. Будемо докладати зусиль щоб таких спільних проєктів у нас було більше".

  Тетяна та Оксана планують і надалі возити дітей з області на оздоровлення до Карпат та шукають підтримки благодійників.

Читати такожБагатодітним родинам з Чернігова, в яких зруйновано будинки, держава виділила гроші на житло

Схожі новини

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Микола Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

Менська лікарня — з новим УЗД-апаратом вартістю майже мільйон гривень

Сер 07, 10:26

ТОП-переглядів