Конфлікт міської влади та "ТехНови": розрулювати приїздив замміністра

19 ЛИПНЯ 2023, 14:13

2523

Конфлікт міської влади та "ТехНови": розрулювати приїздив замміністра

Під час наради на ТЕЦ

Як відомо, процес повернення ТЕЦ у комунальну власність гальмується через постійні зміни позиції Чернігівської міської ради. "Час Чернігівський" писав, чим загрожують конфлікти менеджмету ТОВ "ТехНова" та чиновників міської ради, які замість вирішення проблеми тільки коментують її в публічній площині.

Більш того, через це вже страждають чернігівці. Півміста сидить без гарячої води: Чернігівська ТЕЦ: хто ж платитиме 1,5 млрд боргів та чому нема гарячої води.

За таких умов втручатись і підтавляти плече доводится військовій адміністрації та профільному міністерству.

"Питання подальшої роботи Чернігівської ТЕЦ – це не просто про наступний опалювальний сезон. Це про відповідальність перед громадою. Відповідальність всіх учасників", - повідомили у Чернігівській ОВА.

Ми також досліджували, чому конфлікт чиновників та "ТехНови" небезпечний для чернігівців: Через бездіяльність Чернігівської міської ради наступна зима може бути без опалення для половини міста.

Для вирішення проблемних питань 18 липня у Чернігові працювали представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, а також НАК «Нафтогаз України». Зокрема, замміністра Олександр Бутенко.

"Діалог міської ради та компанії-орендаря "Технови" зайшов у площину судів. Цей процес може затягнутися, а осінньо-зимовий період вже за кілька місяців. Відтак, ще у квітні дав доручення профільному Департаменту ОДА напрацювати варіанти вирішення ситуації. Також міськрада звернулась до Уряду з пропозицією передати ТЕЦ у власність Нафтогазу", - заявив начальник ОВА Вʼячеслав Чаус під час наради зі столичними посадовцями.

Натомість, ще до приїзду посадовця, у Чернігівській міська раді повідомили, що у них ... все йде за планом:

"Підготовка до опалювального сезону відбувається в плановому режимі. Особлива увага зосереджена на питаннях, що стосуються повернення з оренди в управління міста ТЕЦ та підготовці до можливих відключень електроенергії в опалювальний період", - йдеться у повідомленні на сайті міської ради зранку 18 липня.

А от ситуація минулого року, коли новостворене комунальне підприємство "Теплокомуненерго" не отримало ліцензії на генерацію, може повторитись. Тому міська рада одразу просить про допомогу: 

"І, нам важливо, що після того, як ми отримаємо обладнання і всі відповідні документи, ми звернемось до НАК "Нафтогаз" за ліцензією і будемо просити обласну адміністрації та міністерство, як орган державної влади, сприяти нашому комунальному підприємству ("Теплокомуненерго" — ред.) в заключенні договору на енергоносії і отриманні ліцензій", - сказав на ранковій нараді у муніципалітеті секретар міської ради Олександр Ломако.

Конфлікт міської влади та

Конфлікт міської влади та

Конфлікт міської влади та

Конфлікт міської влади та

Конфлікт міської влади та

"Час Чернігівський" писав, як чиновники примудрились купити задорогий та непотрібний трансформатор: Віктора Геращенка, заступника мера Чернігова, зачинили в СІЗО.

Схожі новини

На Чернігівщині невідомий предмет вибухнув у дитини в руках

28 ЧЕРВНЯ 2025, 17:57

Про неї писали всі ЗМІ України: Зеленський нагородив матір загиблого бійця з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 16:48

Перша в історії очільниця британської розвідки має діда з темним минулим з Чернігівщини

28 ЧЕРВНЯ 2025, 14:00

Щоб птиця черешню не клювала — натягнули сітку

28 ЧЕРВНЯ 2025, 13:52

Інтерв’ю

Жирохов: неясно де 100 тисяч російських вояків; літній наступ ворога; загроза Чернігівщині реальна?

28 ЧЕРВНЯ 2025, 12:36

Фото

"Мунварта" Чернігова почала демонтувати тумби й клумби на внутрішньодворових проїздах

28 ЧЕРВНЯ 2025, 11:35

На Чернігівщині відкрили 701 справу на ухилянтів. "Рекорсмен" отримав 8 приписів до суду

28 ЧЕРВНЯ 2025, 09:50

ТОП-переглядів