Кого з претендентів на посаду президента НОК будуть підтримувати у Чернігові?

Лис 02, 09:29

878

Кого з претендентів на посаду президента НОК будуть підтримувати у Чернігові?

Беленюк, Куліч та Гутцайт

Кого з претендентів на посаду президента НОК будуть підтримувати у Чернігові? З таким питанням "Час Чернігівський" звернувся до президента НОК у Чернігівській області Валерія Куліча.

Українську медіа-спільноту сколихнула звістка про те, що олімпійський чемпіон та чинний народний депутат Жан Беленюк спробує свої сили балотуючись на посаду президента вітчизняного НОК.

Про це повідомив телеграм-канал Верховної Ради України.

«Я йду на вибори президента НОК, це серйозний виклик системі! Настрій рішучий – з надією на вашу підтримку!

Настав час зізнатися, що у нас багато проблем, багато голосів спортсменів і тренерів, яких ми не чуємо, багато питань без відповідей.

Ми чудово розуміємо дві основні функції НОК, які повинні бути фундаментальними: захист наших спортсменів на міжнародній арені, особливо в часи, коли вони такого захисту найбільше потребують і залучення, а також справедливого розподілу коштів між спортсменами та федераціями, коли фінансування розподіляється за принципами та правилами здорового фінансово-результативного клімату, а не чиїхось особистих переваг», — заявив Беленюк.

Нині Національний олімпійський комітет очолює Сергій Бубка. Однак, за інформацією видання Sport.ua Бубка, який обіймав посаду з 2005, не подаватиме свою кандидатуру.

А як щодо інших кандидатів? «Час Чернігівський» вирішив поцікавитися у чинного глави обласного осередку НОК Валерія Куліча, чи планує і він спробувати поборотися за крісло глави національного відомства?

- Ні, не планую, - коментує посадовець. - Я щиро поважаю Жана як видатного спортсмена, але мені б хотілося бачити на посаді президента НОК досвідченішу людину. Я підтримую кандидатуру чинного міністра спорту Вадима Гутцайта. Я вважаю, що він буде ефективнішим керівником.

Окрім того, Валерій Куліч зауважив, що у чернігівського осередку склалися хороші, робочі відносини з міністром молоді і спорту Вадимом Гутцайтом, та і заступниця очільника обласного осередку НОК Ніна Лемеш свого часу працювала у Києві його замом.

Також прокоментував Валерій Куліч і новину стосовно виділення нового приміщення у центрі Чернігова його відомству начебто на пільгових умовах за 1 гривню в рік. Так, приміщення по вул. Преображенська,2 дійсно є, однак, це рішення ще мають затвердити депутати міськради під час сесії, відповідно, й умови оренди теж, зауважує Валерій Куліч.

Плюс, цей офіс потрібно привести до ладу. Відремонтувати.

- Хочу зробити його сучасним майданчиком. Ремонт планую зробити власним коштом, - коментує співрозмовник.

Отже, переїзд обласного осередку НОК поки відтерміновується. Швидше за все, до наступного року.

«Час Чернігіський» спілкувався із відомим теренером із баскетболу: НАШІ ЛЮДИ: Олександр Хоменко про баскетбол на Чернігівщині, життя в Китаї та волонтерську діяльність.

Схожі новини

У Корюківці сім‘я медиків отримала власне житло

Гру 09, 21:57

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

ТОП-переглядів