Керівник "УКРПОШТИ" подивився як працюють пересувні  поштові відділення на Чернігівщині

20 КВІТНЯ 2024, 13:42

2547

Ігор СМІ­ЛЯНСЬКИЙ, генеральний директор "Укрпошти" у Чернігові

Ігор СМІ­ЛЯНСЬКИЙ, генеральний директор "Укрпошти" у Чернігові

Ігор СМІ­ЛЯНСЬКИЙ, генеральний директор «Укрпошти», їздив подивитися на роботу пересувних поштових відділень в прикордонні Чернігівщини. Це небезпечно і ризиковано, адже щодня північні райони нашої області обстрілюють росіяни. Але Смілянський поїхав. Був у Новгороді-Сіверському. Спілкувався з пересувними бригадами, які обслуговують села Костобобрів, Янжулівка, Галаганівка, Грем’яч та інші. Багато з них за два – пів кілометра від кордону з росією. 

Ігор Юхимович був у захваті від мужності поштовиків, які працюють вздовж кордону з країною-агресором. Подякував колегам.

— На Чернігівщину він приїжджає не вперше. На минулому тижні, 3 квітня, Ігор Смілянський був на погашенні марки серії «Міста героїв». Чернігівщина представлена на чотирьох марках чотирма містами та селами, які відчули на собі тяжкий удар рашистської навали по повній: село Ягідне, місто Семенівка. Міста Чернігів, Ніжин, —  пояснила Світлана ВАСИЛЕНКО, директор Чернігівського регіону АТ «Укрпошта».

 Світлана Миколаївна також їздила в прикордонні регіони в середу разом зі Смілянським. А підвозив їх до Новгород-Сіверського патрономобіль. Піротехнічна бригада обласного ДСНС з псом Патроном в команді. Патрон  впізнав Смілянського, вони познайомились ще в 2022 році, на погашенні марки «Пес Патрон».  

— Сподіваюся, жителям області сподобаються марки. А всі інші, хто ще не знав, дізнаються про їх подвиги, — виступив перед погашенням блоку Смілянський.  

Марку гасили Ігор Смілянський, Світлана Василенко, В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА, Дмитро Брижинський, начальник міської військової адміністрації, Олег Гуменний, начальник управління психологічної підтримки персоналу ОК «Північ».  

З дня погашення марки можна було купити в усіх поштових відділеннях. Але через невеликий тираж, 150 тисяч примірників, це вже не так просто. Ціна блоку марок — 120 грн. Конверт зі спецпогашенням — 190 грн. Картка — 30.

Конвертів першого дня випустили 40 тисяч, картки із зображенням кожної марки — по 50 тисяч. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Олена ГОБАНОВА. Фото авторки

"Час Чернігівський" писав про таке: Віддаленими селами Чернігівщини курсуватиме мобільний аптечний пункт

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів