Керівництво "Епіцентру" розповіло, як відновлюватимуть гіпермаркет у Чернігові

18 ЖОВТНЯ 2023, 13:28

7137

Керівництво "Епіцентру" розповіло, як відновлюватимуть гіпермаркет у Чернігові

Зруйнований "Епіцентр" біля Чернігова. Фото Григорій Семко

Біля Чернігова ТОВ «Епіцентр К» планує відкрити новий торговельний центр на місці повністю зруйнованого. Відповідні роботи вже розпочалися. Про це представники менеджменту компанії ТОВ «Епіцентр К» повідомили на нараді за участі керівництва Чернігівської ОВА.

Проєкт майбутнього торговельного центру презентував генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин під час зустрічі з першим заступником начальника ОВА Костянтином Мегемом та начальником Чернігівської РВА Андрієм Попиком.

На даний час розібрані завали на місці знищеного росіянами магазину, на часі – містобудівна документація.  Орієнтовна дата відкриття – літо наступного року.

Зруйнований "Епіцентр" біля Чернігова. Літо 2023 року

Вартість інвестиційного проєкту перевищує мільярд гривень. Як і раніше, сама будівля буде одноповерховою, але більшої площі.

Головне – з укриттям, яке матиме подвійне призначення і використовуватиметься як паркінг.

За словами Петра Михайлишина, рішення з відновлення Епіцентра – складне, зважаючи близькість кордону з ворогом. Але вкрай важливе в нинішніх умовах: для інших інвесторів це буде своєрідним лакмусом для фінансування бізнес-проєктів, а для самих громадян – нагадуванням, що життя продовжується.

Проєкт буде корисним і самій громаді: у разі його реалізації у місцеву скарбничку буде сплачено більш ніж 16 млн грн податків і зборів. Плюс – це майже пів тисячі додаткових робочих місць.

«Від обласної державної адміністрації – всебічне сприяння в реалізації цього проєкту. Адже йдеться про наповнення бюджетів, в тому числі громади, яка серед найбільш постраждалих внаслідок повномасштабного вторгнення. До того ж ваша компанія є учасником програми «єВідновлення». Тож наявність її на місцевому ринку сприятиме скорішому відновленню помешкань жителів області, які зараз стикаються з проблематикою закупівлі будівельних матеріалів», – зауважив Костянтин Мегем.

Тож у разі успішного проходження всіх документальних процедур та узгодження організаційних моментів, безпосередні роботи з будівництва (а спершу – це земляні) компанія розпочне у грудні.

Свого часу екологи порахували збитки внаслідок руйнування росіянами чернігівського «Епіцентру». Збитки довкіллю від пожежі в гіпермаркеті "Епіцентр" перевищили 8 мільйонів гривень.

Як відомо, компанія «Епіцентр» планує відбудувати свої торгові центри у Чернігові, Маріуполі та Бучі, та відновити пошкоджені об'єкти у Києві та Харкові. 

«Ми обов'язково відбудуємо всі зруйновані торгові центри мережі «Епіцентр», адже ми забезпечуємо людей вкрай необхідними товарами та послугами. Віримо та працюємо для перемоги», – зазначила співзасновниця ТОВ «Епіцентр К» Галина Герега.

Джерело: Чернігівська ОВА

"Час Чернігівський" писав про відновлення бізнесу на Чернігівщині:

Схожі новини

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

Рідні просять підписати петицію щодо присвоєння Героя загиблому штурмовику

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 06:12

Фото

У чотирьох громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями ЗСУ

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 20:57

На Чернігівщині все село просить жінку стати студенткою

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:28

Вiдео

Захист української культури, мільйон для ЗСУ: об’єднання митців Чернігівщини про свою роботу

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:35

Порозкривало клітки, повитягувало і подушило кролів. Знову чупакабра?

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:28

ТОП-переглядів