На чернігівській броварні AB InBev Efes Україна доклали неймовірних зусиль з відновлення пошкодженого виробництва

04 ЖОВТНЯ 2023, 11:56

1501

Чернігівська броварня AB InBev Efes Україна

Чернігівська броварня AB InBev Efes Україна відновлює свої потужності. Навесні пекельного 2022 року підприємство зазнало сильних пошкоджень від ворожих обстрілів касетними боєприпасами. Постраждали як приміщення, так і обладнання. Люди нащастя вціліли.

Чернігівська броварня AB InBev Efes Україна

Пошкодження сягали колосальних 80%. Про ті страшні часи досі нагадують дірки у фасадах будівель, спалені ємності та складські приміщення. Багато чого вже відновлено, та чимало роботи ще попереду. 

"У нас у пивоварному відділенні були пошкоджені чани осколками із вулиці. Ремонтували парові рубашки, не було вікон, замінили багато трубопроводів. Це кропітка робота. Було важко їх знайти, бо осколи застрягали, їх бачили, коли давали тиск. Важко було знайти під обшивкою. Цей цех за місяць відремонтували. У нас 99% персоналу повернулися. З великою завзятістю почали відновлення, коли наша область була деокупована, люди самі звонили, питали: відновлювати прибирати? Це було приємно, коли кожен хотів повернутися і відновлювати їх другий дім", - розповідає Євген Ворожко, директор чернігівської броварні AB InBev Efes Україна.

Євген Ворожко, директор чернігівської броварні AB InBev Efes Україна

Рік тому, коли запускали після ремонту завод, він працював лише на 20% своїх можливостей. А вже навесні цього року вдалося досягти 90% довоєнних потужностей. Відновлено і логістичні маршрути.   

Чернігівська броварня AB InBev Efes Україна відновила роботу

Чернігівська броварня випускає як традиційні улюблені пивні бренди, так впроваджує новинки, якими хоче порадувати вибагливого шанувальника хмільного напою. Контроль якості сировини та продукції – на найвищому рівні.

"У цьому році запустили білий фрутер зі смаком лимону, полуниці і вишні. А ще – Lowenbrau, класичне німецьке пиво. Воно є на Октоберфесті, з радістю його запустили. Відправили зразки в Мюнхен там і підвтерлили якість, не відрізнили наше від їхного. Це наша гордість. Ще є новинка - це чеське пиво Samson", - каже директор броварні.

Після обстрілів березня 2022 року броварня AB InBev Efes Україна у Чернігові знову працює

Завдяки відновленню виробничих потужностей роботу отримали як працівники підприємства, так і суміжний бізнес. Велику частку сировини для чернігівської броварні виробляють в Україні, в тому числі і на Чернігівщині.   

Чернігівська броварня AB InBev Efes Україна знову працює

Територія Чернігівської броварні AB InBev Efes Україна

"Важливо працювати з українським бізнесом. Не тільки наш завод створює робочі місця. Допоміжні галузі теж. Коли запустилися - дали роботу іншим, які з нами співпрацюють",  - розмірковує Євген Ворожко.

Броварня вже вклала мільйони у відновлення виробництва і цей процес ще триватиме.Поряд цим броварня продовжує вдосконалюватися і готує приємні сюрпризи шанувальникам пива.

"Час Чернігівський" писав про відновлення бізнесу у Чернігові та області:

Партнерський матеріал

Схожі новини

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

Рідні просять підписати петицію щодо присвоєння Героя загиблому штурмовику

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 06:12

Фото

У чотирьох громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями ЗСУ

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 20:57

На Чернігівщині все село просить жінку стати студенткою

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:28

Вiдео

Захист української культури, мільйон для ЗСУ: об’єднання митців Чернігівщини про свою роботу

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:35

Порозкривало клітки, повитягувало і подушило кролів. Знову чупакабра?

03 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:28

ТОП-переглядів